Odwodnienie parkingu

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

11 czerwca 2018, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie.
Prowadzimy małą firmę, która non stop się rozrasta. Od jakiegoś czasu zainwestowaliśmy w parking, żeby ludzie mogli spokojnie zaparkować. Chcielibyśmy zapewnić tam odpowiednie warunki, stąd pomysł o odwodnieniu tego elementu drogi. Jak myślicie, czy warto zainwestować w coś takiego: https://prosale.com.pl/odwodnienie-liniowe-pa rkingu-montaz/?Z góry dziękuję za pomoc!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2019, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Decydując się na budowę takiego parkingu na pewno trzeba się będzie zatroszczyć o jego odpowiednie wyposażenie. Przydadzą się Wam na pewno profesjonalne słupki parkingowe Sklep internetowy MAES oferuje takie słupki o różnych średnicach, więc jestem przekonana, że uda Wam się tam coś dopasować. W sklepie znajdziecie też pachołki drogowe, progi zwalniające, ograniczniki wjazdu itp.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 maja 2020, 06:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na ten temat nie będę się wypowiadał bo się nie znam.Jakbym się znał to na pewno bym pomógł.
_____________________________________________________
parking lotnisko Balice

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2020, 07:24

Zgadzam sie: good 0 bad

buy toradol anafranil 10

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2020, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

furosemide lasix

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 stycznia 2021, 10:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do doświadczonej firmy, która zajmuje się odwadnianiem terenów. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://kanspol.pl/ Sam jakiś czas temu korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że posiadają w tym odpowiednie doświadczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też