Odwrócona osmoza - jaka cena?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

1 kwietnia 2015, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Proszę mi powiedzieć znacie jakieś urządzenie, oczywiście takie, które warto polecić, które oczyści wodę kranową, zniweluje brzydki zapach i bakterie. Nie wiem, może to być odwrócona osmoza... Proszę o pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 kwietnia 2015, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, odwrócona osmoza ponoć bardzo dobrze filtruje wodę kranową. W internecie krążą o niej naprawdę pozytywne opinie. Wiele blogerek kulinarnych bardzo dobrze ocenia jej wpływ na smak i zapach wody.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 kwietnia 2015, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ma Pan może jakieś sprawdzone urządzenie? Z tego co śledzę oferty trochę tego jest, a szczerze mówiąc nie jestem ostatnio przy kasie więc wolałbym mieć pewność, że kupuje coś co sprawdzi mi się przez lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2015, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o polecenie to nie chciałbym niczego narzucać. Z tego co wiem na polskim rynku prym wiedzie filtr odwrócona osmoza Puricom Stella. Wiele blogerek kuliranych pozytywnie opiniuje to urządzenie. Producent z Hiszpani też jest sprawdzoną firmą więc nie ma obaw o jakość tego filtra.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2015, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

O tej osmozie Puricom Stella sporo przydatnych informacji znalazłem tu http://www.filtry-do-wody.info/odwrocona-osmo za/
A gdzie widzieliście opinie blogerek? Myślicie że można polegać na ich zdaniu?

Ten post był edytowany przez Łysy dnia: 2 kwietnia 2015, 13:55
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 kwietnia 2015, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja sporo informacji czytałem o systemie odwróconej osmozy gdyż bardzo intensywnie zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia. Jeśli chodzi o recenzje blogerek kulinarnych uznałem że może to być wiarygodne źródło. Możesz sobie poczytać jedną z takich recenzji[url] http://ostra-na-slodko.pl/2014/05/03/puricom-stella-recenzja /

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2015, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Łysy napisał: Proszę mi powiedzieć znacie jakieś urządzenie,
oczywiście takie, które warto polecić, które oczyści
wodę kranową, zniweluje brzydki zapach i bakterie. Nie
wiem, może to być odwrócona osmoza... Proszę o pomoc.

Odwrócona osmoza Puricom Stella to dobry wybór. Sam niedawno kupiłem to cacko i powiem Ci że jest różnica. Woda jest dużo czystsza i smaczniejsza.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2015, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

filtry do wody to idealne rozwiązanie,bo dzięki nim mamy pewność,że jest czysta i zdrowa. my zamówiliśmy sobie system odwróconej osmozy: http://sklep.osmoza.pl/filtr-do-wody-odwrocon a-osmoza-ro7-p-1.html i od razu zauważyliśmy zmianę w smaku naszej wody. teraz jestem spokojny,że moja rodzina pije zdrową wodę,której mamy pod dostatkiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2017, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przy zakupie takich rzeczy jak filtry (zwłaszcza kuchenne) zalecałbym jednak urządzenia sprawdzonych producentów. Puricom sam używam, ale dziś wybrałbym raczej Ecoperlę z mineralizacją. Generalnie wybieramy tylko sprzęt renomowanych marek, z certyfikatem, nigdy nie kupujemy urządzeń bez nazwy, bez producenta, bez gwarancji, że nasz sprzęt działa. Zastanawiając się nad systemem RO, ja zastanowiłbym się nad tym urządzeniem: https://www.ultrafiltracja.pl/pl/p/Odwrocona- osmoza-Ecoperla-Rosa/574

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 332

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >