Odzież robocza najlepsza na upały

« Powrót do artykułu: Odzież robocza najlepsza na upały | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

24 września 2020, 07:51

Zgadzam sie: good 0 bad

W ogrodniczkach na budowie współczuję ;) ogrodniczki to są dla mechanika kup sobie normalne spodnie do pasa i zobaczysz że dużo lepiej się pracuje. W Ferpol są wygodne spodnie - na miejscu doradzą Ci jakie konkretnie wybrać.

Wiele razy kupowałem tam obuwie oraz ubrania robocze, dobra hurtownia z korzystnymi cenami w stosunku do wielu innych sklepów jakie widzialem.
Proponuję tutaj jeszcze sprawdzić:
Ferpol Odzież robocza - BHP
ul. M.C Skłodowskiej 98
96-100 Skierniewice
tel: 46 832 80 20

Ten post był edytowany przez januszkk dnia: 12 października 2020, 10:02
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2020, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę śmiało polecić odzież roboczą od firmy LOGO www.logo.pl, szczególnie ubrania na zimę, ocieplane. Mają dobrej jakości odzież roboczą i ochronną. Można też od razu zamówić u nich ubrania z własnym logo. Dobra jakość i obsługa potrafi doradzić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2020, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę śmiało polecić odzież roboczą od firmy LOGO www.logo.pl, szczególnie ubrania na zimę, ocieplane. Mają dobrej jakości odzież roboczą i ochronną. Można też od razu zamówić u nich ubrania z własnym logo. Dobra jakość i obsługa potrafi doradzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2020, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam Fastpol Invest kupiłem tej odzieży sporo i powiem szczerze że to był dobry wybór. Odzież ma odpowiednie certyfikaty, cenowo też jest ok, a przede wszystkim spełnia swoją rolę w 100%.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2020, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam https://www.ubraniarobocze.com.pl/ MMG ubrania robocze. Zakupiłem tam wszystkie ubrania robocze pracowników mojej firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2020, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę śmiało polecić odzież roboczą od www.logo.pl Bardzo dobra jakość za właściwą cenę, duży wybór i nietypowe rozmiary - co już nie tak łatwo znaleźć. Szczególnie jestem zadowolony z oferty polarów i kurtek roboczych.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2020, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno krótkie spodenki z odpowiedniego materiału z dużą ilością kieszeni to dobre rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2020, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi udało się znaleźć dobry sklep bhp, w którym regularnie składam zamówienia. Należy podkreślić, że oferowana przez nich odzież robocza jest wysokiej jakości. Jeżeli szukacie czegoś konkretnego to śmiało sprawdzajcie ich ofertę: https://bhpfast.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2020, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą sklepu https://deltabhp.com.pl/sklep/ gdzie kupimy praktycznie wszystko co na budowę z odzież jest potrzebne. Ostatnio zamawiałem u nich ochraniacze na kolana i bezpieczne buty.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2020, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Po wielu doświadczeniach i "przygodach" z odzieżą roboczą w końcu znalazłem firmę, która u nas się sprawdza i służy na dłużej. Od kilku lat zaopatrujemy się w firmie LOGO: www.logo.pl Mają odzież roboczą i ochronną. Zamawiając ubrania robocze można od razu je obrandować (wstawić własne logo). Są producentem więc mogą także uszyć odzież na zamówienie. Teraz powoli zaopatrujemy się u nich w ocieplane kurtki i spodnie. Obsługa też na wysokim poziomie i wielokrotnie potrafiła doradzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >