Odzież robocza najlepsza na upały

« Powrót do artykułu: Odzież robocza najlepsza na upały | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 grudnia 2016, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Z zakupem odzieży roboczej dobrej jakości często są problemy, bo jest wiele podróbek na rynku i jakiejś tanizny, która w praktyce nie zdaje egzaminu. Niestety trudno oddzielić godne uwagi pozycje od tych, które się do niczego nie nadają. Ja kupuję odzież bhp na muntech24.pl i jak na razie nie mam zastrzeżeń. Chyba najlepiej znaleźć sobie jednego solidnego dostawcę i być mu wiernym. Ja polecam z własnego doświadczenia takie podejście.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2017, 20:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko jest tak naprawdę kwestią preferencji, ale spodnie, tshirt, buty i rękawice uważam za obowiązkową odzież ochronną, którą powinien mieć każdy pracownik. Sam zakupiłem sobie takie artykuły w sklepie bhp dodając do tego apteczkę i kilka akcesoriów. Wszystko w jednym miejscu to mega wygoda, także wszystkim, którzy planuję zakup odzieży ochronnej polecam www.rotex-bhp.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2017, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Djonizos napisał: Wszystko jest tak naprawdę kwestią preferencji, ale spodnie, tshirt, buty i rękawice uważam za obowiązkową odzież
ochronną, którą powinien mieć każdy pracownik. Sam zakupiłem sobie takie artykuły w sklepie bhp dodając do tego
apteczkę i kilka akcesoriów. Wszystko w jednym miejscu to mega wygoda, także wszystkim, którzy planuję zakup
odzieży ochronnej polecam www.rotex-bhp.pl


I jak po czasie oceniasz? Zbliża się sezon upałów, więc rozglądam się za czymś ciekawym, pracuję na budowie zawodowo i zależy mi przede wszystkim na stosunkowo dobrych materiałach. Te od www.rotex-bhp.pl wydają się ok, ale potrzebuję kogoś opinii kto korzystał.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2017, 00:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie polecam. Dobry materiał. Trwały i przede wszystkim przewiewny. Nigdy nie miałem problemu z jej noszeniem nawet przy 30 stopniach. Chociaż ostatnio też staram się testować inną odzież roboczą i od pewnego czasu korzystam z tej od http://www.srubywkrety.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2017, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy naprawdę wysokich temperaturach dobrze się sprawdzą elementy odzieży sportowej/outdoorowej. U nas mamy właśnie nie tylko te robocze ogrodniczki, ale np koszulki sportowe z regatta.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2018, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak, chodzi przede wszystkim o przewiewność danej odzieży ochronnej która zachowa przy tym swoje właściwości i będzie po prostu solidna, trwała. Polecam szukać w sklepach internetowych tak jak piszą Przedmówcy.


SwiatToalet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2018, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Bhp to podstawa w pracy budowlanej i nie tylko. My w takie rzeczy jak hełmy ochronne, nauszniki przeciwhałasowe, rękawice, okulary i gogle, odzież i obuwie,środki czystości kupuję nie zmiennie w firmie http://aritex.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2020, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsza odzież robocza jaką mialem okazje nosic to ma firma fastpol invest. I porządna i wygodna

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2020, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszą odzież mają w fastpol invest u nas właśnie go zaczęli sprowadzac to powiem wam sprawdza się spoko

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2020, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Pojawiły się tutaj pomysly wypożyczenia odzieży roboczej i ochronnej. Moim zdaniem jest to jednak dość słaby pomysł i nie polecam takiego rozwiazania. To oczywiste, że lepiej jest taką odzież kupić, nie trzeba się martwić, co zrobić gdy coś się zniszczy, a poza tym, co swoje to swoje. Ceny takich ubrań nie są super duże, a warto zainwestować żeby potem mieć spokój. Poza tym ubranie takie powinno być dobrze dopasowane do pracownika tak aby pracownik czuł sie w nim wygodnie. W poszukiwaniu odpowiedniej jakości odzieży roboczej sugeruje zapoznać się z ofertą firmy Ferpol
Ferpol Odzież robocza – BHP
ul. M.C Skłodowskiej 98
96-100 Skierniewice
tel: 46 832 80 20

Obecnie jest to jeden z wiekszych sklepów z odzieżą roboczą w Polsce. Oferują równiez korzystne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 324

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >