Odzież robocza najlepsza na upały

« Powrót do artykułu: Odzież robocza najlepsza na upały | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 grudnia 2016, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Z zakupem odzieży roboczej dobrej jakości często są problemy, bo jest wiele podróbek na rynku i jakiejś tanizny, która w praktyce nie zdaje egzaminu. Niestety trudno oddzielić godne uwagi pozycje od tych, które się do niczego nie nadają. Ja kupuję odzież bhp na muntech24.pl i jak na razie nie mam zastrzeżeń. Chyba najlepiej znaleźć sobie jednego solidnego dostawcę i być mu wiernym. Ja polecam z własnego doświadczenia takie podejście.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2017, 20:54

Wszystko jest tak naprawdę kwestią preferencji, ale spodnie, tshirt, buty i rękawice uważam za obowiązkową odzież ochronną, którą powinien mieć każdy pracownik. Sam zakupiłem sobie takie artykuły w sklepie bhp dodając do tego apteczkę i kilka akcesoriów. Wszystko w jednym miejscu to mega wygoda, także wszystkim, którzy planuję zakup odzieży ochronnej polecam www.rotex-bhp.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2017, 12:04

Użytkownik Djonizos napisał: Wszystko jest tak naprawdę kwestią preferencji, ale spodnie, tshirt, buty i rękawice uważam za obowiązkową odzież
ochronną, którą powinien mieć każdy pracownik. Sam zakupiłem sobie takie artykuły w sklepie bhp dodając do tego
apteczkę i kilka akcesoriów. Wszystko w jednym miejscu to mega wygoda, także wszystkim, którzy planuję zakup
odzieży ochronnej polecam www.rotex-bhp.pl

I jak po czasie oceniasz? Zbliża się sezon upałów, więc rozglądam się za czymś ciekawym, pracuję na budowie zawodowo i zależy mi przede wszystkim na stosunkowo dobrych materiałach. Te od www.rotex-bhp.pl wydają się ok, ale potrzebuję kogoś opinii kto korzystał.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2017, 00:58

Zdecydowanie polecam. Dobry materiał. Trwały i przede wszystkim przewiewny. Nigdy nie miałem problemu z jej noszeniem nawet przy 30 stopniach. Chociaż ostatnio też staram się testować inną odzież roboczą i od pewnego czasu korzystam z tej od http://www.srubywkrety.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2017, 12:43

Przy naprawdę wysokich temperaturach dobrze się sprawdzą elementy odzieży sportowej/outdoorowej. U nas mamy właśnie nie tylko te robocze ogrodniczki, ale np koszulki sportowe z regatta.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2018, 10:13

Dokładnie tak, chodzi przede wszystkim o przewiewność danej odzieży ochronnej która zachowa przy tym swoje właściwości i będzie po prostu solidna, trwała. Polecam szukać w sklepach internetowych tak jak piszą Przedmówcy.

SwiatToalet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2018, 12:30

Bhp to podstawa w pracy budowlanej i nie tylko. My w takie rzeczy jak hełmy ochronne, nauszniki przeciwhałasowe, rękawice, okulary i gogle, odzież i obuwie,środki czystości kupuję nie zmiennie w firmie http://aritex.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2020, 13:46

Najlepsza odzież robocza jaką mialem okazje nosic to ma firma fastpol invest. I porządna i wygodna

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2020, 08:47

Najlepszą odzież mają w fastpol invest u nas właśnie go zaczęli sprowadzac to powiem wam sprawdza się spoko

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2020, 10:58

Pojawiły się tutaj pomysly wypożyczenia odzieży roboczej i ochronnej. Moim zdaniem jest to jednak dość słaby pomysł i nie polecam takiego rozwiazania. To oczywiste, że lepiej jest taką odzież kupić, nie trzeba się martwić, co zrobić gdy coś się zniszczy, a poza tym, co swoje to swoje. Ceny takich ubrań nie są super duże, a warto zainwestować żeby potem mieć spokój. Poza tym ubranie takie powinno być dobrze dopasowane do pracownika tak aby pracownik czuł sie w nim wygodnie. W poszukiwaniu odpowiedniej jakości odzieży roboczej sugeruje zapoznać się z ofertą firmy Ferpol
Ferpol Odzież robocza – BHP
ul. M.C Skłodowskiej 98
96-100 Skierniewice
tel: 46 832 80 20

Obecnie jest to jeden z wiekszych sklepów z odzieżą roboczą w Polsce. Oferują równiez korzystne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Detektory gazu Liczba postów: 17 Grupa: Budowa i re... Faktycznie, jest to zdecydowanie przydatne urządzenie, zwłaszcza o tej porze roku. Też posiadamy taki czujnik gazu: https://dlaelektrykow.pl/249-detektory-g azow
  • Jakie są przyczyny powstawania grzyba na ścianie i... Liczba postów: 4 Grupa: Budowa i re... Przede wszystkim trzeba pozbyć się wilgoci. Moim zdaniem warto poczytać sobie trochę na temat osuszaczy i ich działania. Chociażby na stronie http://www.klub.ko...
  • Wydrukuj trójwymiarowe przedmioty Liczba postów: 37 Grupa: Budowa i re... Jeżeli chodzi o sprzęt 3d, który jest teraz coraz bardziej popularny to ja wykorzystuję Ultimaker 2 GO do róznych wydruków i jestem zadowlony. Do tego filamenty...
  • Jak powstaje beton? Liczba postów: 5 Grupa: Budowa i re... Skład betonu w dużej mierze zależy od jego przeznaczenia. Inny skład będzie dobrany, gdy surowiec będzie znajdował się głównie w środowisku wilgotnym, a inny gd...
  • Ile kosztuje budowa domu? Liczba postów: 677 Grupa: Budowa i re... Taka jest prawda, że koszt budowy domu zależy od wielu czynników. Od wielkości domu, różnych rozwiązań jakie chcemy do niego wprowadzić. Myślę, że jednak jak b...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16185 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 161

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >