Ogrodnictwo

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

23 maja 2014, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

a kosiarki wie ktoś gdzie kupoić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2015, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

A co jeśli chodzi o ]usługi ogrodnicze woj łódzie? Mają Państwo w ofercie? Szczególnie rejon łódzki mnie interesuje...

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 10 października 2015, 17:46
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 marca 2015, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego rejonu mogę ci polecić jedynie Justi Garden z Aleksandrowa... przerabiałem kilka firm ogrodniczych i niestety/stety tylko oni sprostali zadaniu. Ceny bardzo na plus, czas realizacji także. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2015, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

a prace ogrodnicze czy tez inne "usługi ogrodnicze"?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2015, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślicie, że maszyna rolna to dobra inwestycja? Mam dość duży ogród i działkę rolną, która chciałbym uprawiać. Co myślicie o ofercie http://www.bogart.info.pl/o-nas/ ?

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 10 października 2015, 17:47
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2015, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy świadczycie także usługi ogrodnicze? Jeśli tak, to jaki jest to koszt?

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 10 października 2015, 17:48
Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2016, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli poszukujecie dobrej jakości kosiarek to zajrzyjcie na stronę http://www.tipsplus.pl/ tam mają kosiarki, traktorki, pilarki, spory wybór tego mają

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2016, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o tych aranżacjach ogrodów? Mi się niektóre z nich bardzo podobają. Sama natomiast chciałabym mieć ogród przystrojony cotton ballsami - wieczorami bardzo dobrze to wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2016, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę zaprosić również na nasza stronę www.Agroteka.com.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór agrotkanin w niższej cenie do swojego ogrodu. Miła i fachowa obsługa zawsze służy swoją pomocą.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2017, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytaliście wcześniej o firmę, która na terenie Warszawy i okolic zajmuje się projektowaniem i zakładaniem ogrodów, więc Ogrody AJ http://ogrody-aj.pl/ są jak najbardziej sprawdzonym rozwiązaniem. Ładne projekty i w normalnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 11 Grupa: Zagospodaro... A do takiego ogródka pod blokiem to jakie parasole polecacie? Bo widziałem tą https://gardenspace.pl/parasole-ogrodowe ofertę i całkiem ładne mają tam duże para...
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 16 Grupa: Zagospodaro... W przypadku pomp głębinowych stosowanych w większych instalacjach, takich jak farmy czy przemysł, wybór falownika powinien również uwzględniać jego zdolność do....
  • Tani i dobry grill Liczba postów: 17 Grupa: Zagospodaro... W zależności od swoich preferencji możesz sięgnąć zarówno po gotowe zestawy mebli, jak i pojedyncze elementy. Co więcej, na rynku znajdziesz zestawy obiadowe or...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >