Ogrody skalne

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

15 lipca 2008, 18:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Co myślicie o dużych skałach w ogrodzie? Oczko wodne, wspaniała roślinność i skały.
www.ogrody.skalne.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2008, 01:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Mmm, fajny pomysł. Zawsze marzyłem o ładnym oczku wodnym, dobrze zaprojektowanym, z dobrze rozłożonym wszystkim dookoła. Takim żeby można było wrócić z pracy, zrelaksować się przy takim oczku i patrzeć na zieleń ogródka, wyciszającą i dająca odpocząć oczom.

Rozmarzylem się:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2008, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Żeby mieć aż tak duże skały w ogrodzie trzeba mieć duży ogród, bo wszystko może wyglądać dziwnie jak się ma kilkadziesiąt metrów kw. ogródka... :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2008, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

to prawda, takie ogrody są dla tych, którzy mają przestrzeń

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2008, 04:19

Zgadzam sie: good 0 bad

No wiecie, ogólnie sam fakt planowania sobie oczka wodnego pewnie zakłada, że ma się więcej niż dwa metry ogródka, hehe. :D Chciałbym mieć kiedyś porządny ogródek, oczko, altankę, skałki... :))

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2008, 22:17

Zgadzam sie: good 0 bad

no, nie wiem. Ludzie w pewnym momencie oszaleli na punkcie skalniaków. Gdzie się nie spojrzało tam skalniak. czasem na naprawdę minimalnej wielkości ogródka

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2009, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

No a latem oczko wodne zamienia się w istną wylęgarnię komarów. O, i wtedy to jest dopiero relaks... :D Tak naprawdę to dobre skalniaki umieli robić tylko Japończycy. Teraz każda fachowaekipa.pl
która się na tym trochę zna bierze tak duże pieniądze, że już lepiej zostać przy tych komarach...
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...
  • Jak zamontować lustro? Liczba postów: 79 Grupa: Ciekawe pom... Co sądzicie o lustrze w sypialni?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 203

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >