Ogrody zimowe WIGA System – multifunkcjonalność w szkle

« Powrót do artykułu: Ogrody zimowe WIGA System –... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

22 listopada 2014, 02:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak czułem, że ten hałas to wina PKP Dziękuję za mapkę fajna. Dobrze wiedzieć, że są we Wrocławiu mijcesa gdzie jest jeszcze głośniej. P.S. Czy mieszkańcy Ogrodf3w Hallera mogą ewentualnie jakoś wpłynąć na PKP w sprawie ekranf3w?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2014, 03:38

Zgadzam sie: good 0 bad

W żadnym wypadku to nie jest obtiineca czy realizowany aktualnie plan. FRO jest jedynie stowarzyszeniem, ktf3re prf3buje wpłynąć na decyzję władz, a nie organem władzy- nie mamy na to aż tak wielkiego wpływu.Władze od strony promocyjnej ustaliły na hasło Olsztyna: O!GRd3D NATURY , w imię ktf3rego realizowana będzie wizja miasta-ogrodu, już nawet powołano ogrodnika miejskiego.Jednak często nie widać integralnej wspf3łpracy między wydziałami w celu realizacji tej wizji- Ratusz jest niespf3jny, jeśli chce rozbudowywać kolejne ulice, zamykając przejścia dla pieszych, wycinając drzewa, zwężając chodniki, zabudowując skwery i place parkingami- to nadal miasto dla samochodf3w, a nie oczekiwane przez nas miasto-ogrf3d, dla pieszego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2014, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Przepiękny ogrf3d, magiczny, bazenjcy. Myślę, że nie tylko w 2005 był taki piękny. Każdego roku jest coraz piękniejszy. I bardzo fajny blog. Czytając go podrf3żowałam razem z Tobą Pozdrawiam serdecznie http://zcqyldupp.com eppxsasl [link=http://dsymhofpwmn.com]dsymhofpwmn[/link]

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19181 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 299

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >