Ogrodzenia

« Powrót do galerii: Ogrodzenia | « Powrót do grupy: Galeria ogrodów

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

14 sierpnia 2019, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Szeroki wybór nowoczesnych i stabilnych ogrodzeń znajdziesz w ofercie firmy www.bigstal.pl . Ja zamówiłem stamtąd ponad 2 lata temu panele ogrodzeniowe. Moim zdaniem jest to bardzo dobry sposób na zabezpieczenie swojej posesji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2019, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wolę rozwiązania praktyczne i wygodne. Stąd u mnie https://expert-ogrodzenia.pl/ogrodzenia-palis adowe/. Nie wymaga dużego zaangażowania, a sam montaż poszedł firmie zewnętrznej sprawnie i szybko. Cena? Moim zdaniem jak najbardziej proporcjonalna do jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2019, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

W moim przypadku było pewne, że zlecam robotę komuś innemu. Padło na wykonawcę "Expert-ogrodzenia", z polecenia sąsiada. Po konsultacji pracownik nam doradził parę najkorzystniejszych rozwiązań. Potem był pomiar i kosztorys w granicach rozsądku. Montaż równie sprawnie przebiegał, co mnie bardzo cieszy.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2019, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepsze są ogrodzenia metalowe. Jeśli jednak nie są wykonane ze stali nierdzewnej to co jakiś czas będą wymagały renowacji. Na początek trzeba usunąć rdze. Do tego warto wykorzystać profesjonalne odrdzewiacze. Duży wybór środków do czyszczenia różnych powierzchni znajdziecie w ofercie firmy Verde Avis. Wszystkie produkty są bardzo dobrej jakości dzięki czemu bardzo ułatwiają czyszczenie różnych powierzchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2021, 08:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że wybór ogrodzenia jest w dużej mierze podyktowany kwestią gustu. Ja zdecydowałem się na nowoczesne ogrodzenie stalowe Wiśniowski. Dostarczeniem, projektem i montażem ogrodzenia zajęła się firma www.centrumogrodzen.pl. Swoje usługi wykonali profesjonalnie i terminowo.

Ten post był edytowany przez Dawido82 dnia: 24 stycznia 2021, 08:33
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2021, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Doskonale przygotowane propozycje, na pewno można liczyć na firmę i jej ofertę. Jeśli chodzi o wybór ogrodzeń to faktycznie bardzo duży ma firma Delta (delta-ogrodzenia.pl). Dla mnie na plus również fakt, że zajmują się montażem więc można faktycznie liczyć na ich kompleksową ofertę w tym zakresie i dobrze wykonaną usługę.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2021, 06:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrodzenie działki jest obowiązkowe. Jesli będziecie się budowali i nieogrodzicie i coś sie komuś stanie, to odpowiadacie za następstwa. A te mogą byc nie za ciekawe.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2021, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Może wystarczy żywopłot?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2023, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak już może jakieś kroki podjęliście, jeśli chodzi o wybór ogrodzenia wokół swojego domu? Jeśli jeszcze nie, a na przykład rozważacie ogrodzenie łupane to możecie sprawdzić propozycje od producenta Combet u którego znajdziesz różne propozycje na ich stronie internetowej. Na pewno coś ciekawego wpadnie Ci w oko. Jak na przykład wersja B4 w kolorze białym lub grafitowym. Sam efekt wizualny, jak i trwałość tych rozwiązań pozytywnie zaskakują - http://www.combet.pl/ogrodzenia-lupane-8mm/

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2024, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje daszki do ogrodzenia i płytkę elewacyjną. Czy możecie polecić firmę z tej branży? Jakiś czas temu wyszukałam w Internecie firmę Combet. Czy znacie? Czekam na opinie http://www.combet.pl/daszki/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 141

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >