Ogrodzenia systemowe

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

25 marca 2016, 11:13

Zgadzam sie: good 1 bad

Witajcie,
Jakie ogrodzenia będą najlepsze do ogrodzenia siedziby firmy i magazynów? Na początku myślałem o betonowych ale dbamy o wizerunek zewnętrzny więc pomyślałem, że dobrze, żeby było widać budynek z ulicy. Teraz myślę o ogrodzeniu systemowym kratowym, które jest tańszym rozwiązaniem i chyba trwalszym. Czytałem o nich na stronie http://www.inex-24.pl i myślę, że mogą one wyglądać bardzo dobrze. Poza tym ochrona obiektu miałaby lepszy widok i kontrolę nad tym co się dzieje na terenie. Jak myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2016, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiesz na metalowe,kute ogrodzenie ze stali ocynkowanej? Bo moim zdaniem właśnie taki typ ogrodzenia sprawdzi się tutaj zdecydowanie najlepiej i będzie doskonałej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2016, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co się orientuje bardzo duży popyt jest na ogrodzenia systemowe z metalu. Zastanawiam się nad wymianą mojego ogrodzenia ponieważ nie było zmieniane odkąd pamiętam :) Polecam przeczytać inne ciekawe artykuły gdzie opisane są jej zalety. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2016, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zastanawiasz się nad wymianą swojego ogrodzenia,to koniecznie zerknij również do nas,właśnie tym zajmujemy sie na co dzień i mamy niezbędne doświadczenie,chętnie pomożemy,doradzimy.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2016, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz skutecznego rozwiązania, by ochronić magazyn lub firmę warto zapoznać się z materiałem na ogradzamy.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2018, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii dobrych i solidnych, stylowych ogrodzeń polecam zajrzeć na Pol-Ger.com.pl
fachowa obsługa i szybka realizacja.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2018, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Może ogrodzenia gabionowe przypadnie Ci do gustu, co o tym sądzisz? Zerknij na www.Gobe.pl w razie pytań służymy swoją poradą :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2018, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwszy raz słyszę :) Jeżeli miałbym polecić Ci wysokiej jakości ogrodzenia to zerknij do oferty producenta Pozbruk, który przygotował kilka bardzo interesujących rozwiązań w tym cudowne elementy Gardeo do wykonania muru samonośnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2018, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja mogę zaprosić również na Ogradzamy.com.pl gdzie znajdziesz wysokiej klasy i jakości wykonania ogrodzenia systemowe i panelowe :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2019, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Szeroki wybór ogrodzeń systemowych dobrej jakości i oryginalnym wzornictwie znajdziecie na Jul-met.pl zapraszamy i służymy pomocą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...
  • Jakie ogrodzenie jest teraz modne? Liczba postów: 103258 Grupa: Ogrodzenia... Mam wrażenie, że najmodniejsze są teraz kamienie powrzucane do klatek, jeśli wiecie o co mi chodzi.
  • Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia Liczba postów: 132 Grupa: Ogrodzenia... Może sprawdzic jeszcze ogrodzenia od Pozbruk, znajdziesz u nich dość duży wybor modeli oraz sporo inspiracji jeżeli chodzi o ogrodzenia.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 333

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >