Ogrodzenia systemowe

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

9 marca 2019, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak zapatrujecie się na te ogrodzenia i bramy ? Słyszeliście, albo czytaliście o nich kiedykolwiek? Ich fenomenem są bramy nie przesuwne, a wysuwane z ziemi i tam chowanie. Prawda, że nietypowy projekt? Warto wiedzieć, że są również w pełni bezpieczne i nowe, nikt prawie nie ma czegoś takiego. Sprawić sobie taką bramę to prestiż!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2019, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o ogrodzenia i nie tylko, chętnie pomożemy ponieważ zajmujemy się tym na co dzień i mamy niezbędne doświadczenie, warto sprawdzić na
Alutech-doors.pl

Ten post był edytowany przez Alutech-Doors.pl dnia: 3 kwietnia 2019, 19:48
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2019, 23:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ma być to piękne i trwałe ogrodzenie to ja jestem zdecydowanie za rozwiązaniami proponowanymi przez Pozbruk w zakresie pięknych elementów Gardeo jak Amsterdam, Genua, czy Rotterdam

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2019, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co możesz również sprawdzić propozycje od Pozbruk jeżeli chodzi o elementy Gardeo bo ilość modeli, kolorów oraz jakość są trzeba najważniejszymi aspektami dla których warto ją wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2019, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co możesz również sprawdzić propozycje od Pozbruk jeżeli chodzi o elementy Gardeo bo ilość modeli, kolorów oraz jakość są trzeba najważniejszymi aspektami dla których warto ją wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...
  • Jakie ogrodzenie jest teraz modne? Liczba postów: 103258 Grupa: Ogrodzenia... Mam wrażenie, że najmodniejsze są teraz kamienie powrzucane do klatek, jeśli wiecie o co mi chodzi.
  • Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia Liczba postów: 132 Grupa: Ogrodzenia... Może sprawdzic jeszcze ogrodzenia od Pozbruk, znajdziesz u nich dość duży wybor modeli oraz sporo inspiracji jeżeli chodzi o ogrodzenia.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 375

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >