Ogrodzenie

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

30 lipca 2018, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno mamy wiele dostepnym opcji jeżeli chodzi o ogrodzenia, ale chyba fajnie wyglądające i praktyczne sa ogrodzenia betonowe. Widziałam, ze tutaj http://www.spec-bet.pl/ mają kilka dostępnych opcji i warto się nimi zainteresować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2018, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Całe betonowe mnie nie przekonuje,ale to oczywiście rzecz gustu.Ja mam modułowe z firmy joniec.Klasyczne proste.Można zamocować do niego przęsła takie że też nie będzie nic widać.A będzie chyba trochę ciekawiej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2018, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie wygląda płot z wypełnieniem z desek kompozytowych, u sąsiada montowali takie z firmy dobretarasy i gdyby mi nie powiedział to bym się nie skapował że to nie drewno. Ja się muszę męczyć z czyszczeniem papierem ściernym i malowaniem sztachet a on tylko myjką ciśnieniową przeleci i gotowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2018, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem płot betonowy jest okej. My mamy taki płot bo chcieliśmy się skryć przed wścibskimi sąsiadami. Zamówiliśmy plot całościowy betonowy i już nam nie zaglądają na nasze podwórko. Płot betonowy zamówiliśmy w firmie www.euro-plot.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2018, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

O ogrodzeniu warto dopiero pomyśleć gdy zakończymy budowę domu. Wcześniej możecie wynająć ogrodzenie tymczasowe. Skontaktujcie się z firmą www.wynajemogrodzen.pl Oni zajmują się wynajmowaniem takich ogrodzeń.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 stycznia 2019, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również mam betonowe, z niewielkimi prześwitami wypełnionymi drewnem modrzewiowym. Do tego bramę przesuwną również z drewnianym wypełnieniem. Brama wykonana przez Rakstal a wypełnienie montował mąż sam.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2019, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowałem się na ogrodzenie wykute w artystyczny sposób. To był dopiero wybór! Za sprawą https://ogrodzenia-db.pl/ okazało się to w zupełności możliwe. Solidne i eleganckie ogrodzenie ozdobiło nasz nowy dom. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2019, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrodzenie należy również ozdobić właściwą bramą. Tylko nie zapomnijcie wziąć ich z właściwego źródła! My na przykład zakupiliśmy je od http://bramy-tarnow.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2019, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli w dalszym ciągu szukasz dobrego i solidnego ogrodzenia na lata, to polecam zerknąć na nasze zestawy z Jul-met.pl gdzie znajdziesz szeroki wybór, a w razie pytań służymy swoją pomocą.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2019, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

A może warto pomyśleć nad pięknym murem samonośnym bądź metalowym ogrodzeniem jeżeli chodzi o tył domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6399 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.
  • Farby Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Takich sklepów jak wrzuciliście, czyli sklepów oferujących dosłownie wszystko - jest cała masa. Teoretycznie wygląda to fajnie, bo masz wszystko w 1 miejscu, al...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 124

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >