Ogrodzenie działki

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

6 lipca 2009, 16:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Konkretnie to bekafor prestige. To jest system paneli z drutów stalowych ocynkowanych zabiezpieczony przed rdza zielonym proszkiem poliestrowym. Jesli ze slupkami do kompletu to podobnie sa zabezpieczone. Z takim sie juz nic nie robi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2009, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Bestya napisał: Konkretnie to bekafor prestige. To jest system paneli z drutów stalowych ocynkowanych zabiezpieczony przed rdza zielonym proszkiem poliestrowym. Jesli ze slupkami do kompletu to podobnie sa zabezpieczone. Z takim sie juz nic nie robi.

To juz wiem skad ta roznica-cieszyl sie z "okazji" w markecie. Nie zebym zle zyczyl sasiadowi, ale ciekawe w takim razie kiedy zacznie je malowac na brazowo zeby rdze zamaskowac.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2009, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój sąsiad z tego co wiem ma Betafence, ale ja nie wiem czy u mnie też się to sprawdzi. Czy jest ktoś kto ma tego typu siatkę i jest zadowolony? Jakie są zalety takiego ogrodzenia?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2009, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam siatkę tej firmy. Musze powiedzieć, że nie spodziewałem się aż tak dobrego efektu. W sumie to zalet ma sporo. Jest ocynkowana i posypana proszkiem pcv dzięki czemu jest trwała. Nie muszę się martwić czy coś rdzewieje. Poza tym łatwa w montażu. A tak na prawdę to żona chciała tą siatkę bo jej się podobała ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2009, 17:53

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja szukam nie tylko ogrodzenia, ale i bramy czy to się kupuje w twej samej firmie, czy można później zmienić zwykłą bramę na taką z automatyka?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2009, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

wiem, że betafence produkuje i ogrodzenia i bramy. sprawdź to sobie na ich stronie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2010, 23:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Betafence ma duży wybór zarówno siatek jak i bram. ponadto ich ogrodzenia są bardzo dobrej jakości. bez problemu wytrzymają duuużo lat właściwie bez większych usterek

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2010, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Do paneli z Betafence można też dokupić u nich bramy. Praktycznie każdy zestaw paneli ma do zaoferowania bramę. do tego napęd Faac i super zestaw gotowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2010, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Z napędów to podobno teraz najlepiej jest kupować nowoczesne. Np faaca z patentem. Zwiększa on wydajność pracy i sprawia, że napędy są mniej awaryjne. Warto się rozejrzeć za czymś porządniejszym.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2012, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli obawiasz się kradzieży siatki (bo takie sytuacje zdarzały się w okolicy), rzeczywiście lepiej wybrać panele. Ich druty (zwykle 4 lub 5 mm średnicy) bardzo trudno przeciąć kleszczami. Gdy zamówisz cały system u jednego producenta, wtedy słupy i akcesoria są tak opracowane, by nie można ich było rozmontować. Dodatkowo ogrodzenie panelowe jest dużo sztywniejsze niż siatka (stanowi trudniejszą przeszkodę do pokonania). A jeśli wybierzesz panele cynkowane i powlekane (PVC lub poliestrem), nie będziesz musiał ich konserwować (malować, czyścić) przynajmniej przez 10 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >