Ogrodzenie na posesję.

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

1 sierpnia 2013, 15:33

Zgadzam sie: good 1 bad

wszelkiego rodzaju ogrodzenia posesyjne czy to frontowe czy panele ogrodzeniowe, siatki, słupki i szlabany znajdziecie w jednej ze szczecińskich firm www.teleport2000.pl Mają przeogromny wybór i wieloletnie doświadczenie w obsługiwaniu firm oraz osób indywidualnych. Dobrej jakości produkty i super korzystne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 października 2013, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja myślę, że dobrym wyborem będzie ogrodzenie panelowe. Jako przykład mogę podać te oferowane przez firmę Plotbud.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 października 2013, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Co mogę rzec. Ogrodzenia panelowe od firmy Plotbud to naprawdę bardzo dobry wybór jeżeli ktoś szuka taniego ogrodzenia

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2013, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłam na wiosnę panele firmy Wireland, to jest producent więc ceny są naprawdę dobre, a do tego udzielają nawet do 30% rabatu jak się robi większe zamówienie.
Ja miałam do ogrodzenia tylko kawałek posesji, ale dali mi naprawdę fajną cenę, stąd wiem, że warto zadzwonić i pogadać.
Z płotu jestem zadowolona :) no bo jest przede wszystkim z dobrej jakości drutu, nie tam żadna chińszczyzna co po sezonie jest przerdzewiała i w rękach się wygina.
Nie mam za dużo kasy, nie stać mnie na fuszerkę i badziewie.
Tu za mały pieniądz mam dobrą jakość. Tak myślę jeszcze o boksie dla mojego psa, żeby dostawić trochę tych paneli jako wybieg. Myślę, że się sprawdzą jako ogrodzenie kojca.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2013, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie najlepsze są ogrodzenia Panelowe od Plotbud. Dobre i tanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 stycznia 2014, 23:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się. Sam wybierałem te ogrodzenia i nie mogę narzekać. Są one naprawdę świetne i warto z nich korzystać.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2014, 18:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrodzenia panelowe od Plotbud. Jak dla mnie to zdecydowanie najlepszy wybór dla każdego. Polecam je wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2014, 03:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ma ogrodzenie z siatki http://www.siatkomet.pl/ i również jestem zadowolony. Wygląda nieżle, zrobiłem je sam, a do tego kosztowało tyle co nic.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2014, 20:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam ogrodzenie z piaskowca, super to wygląda - jak cos to tu mozesz sobie fotki zobaczyc http://pol-bruk.org.pl/oferta.html - bardzo estetyczne i eleganckie jest takie ogrodzenie wg mnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2014, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Z racji, ze mamy większą posesję –wybrałam nieco potężniejsze wyglądem ogrodzenie, firma dokonała sprawnego montażu http://www.stalkon.waw.pl/ i jestem zadowolona z wyboru . Panelowe ogrodzenia u mnie jakoś odpadły od razu, ale wiadomo rzecz gustu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >