Ogrodzenie ogrodka?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

16 sierpnia 2007, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Standardowe czyli ocynkowana i powlekana!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2007, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam!!

Gdzie mozna kupic ta siatke Pantanet Protect na ogrodzenie.W castoramie brak - pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2007, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

nie ma w castoramie?... hmm to może w leroy

a to dziwne bo siatki betafence to popularny towar

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2008, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

zawiadamiam ciekawskich i zainteresowanych ze siatki beda w leroy na wiosne

pozdro

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2008, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

PIKACZU, TRAFILAM PRZYPADKIEM NA TWOJ WATEK BO SZUKAM CZEGOS NA WIOSNE ZEBY OGRODZIC RABATKI- MAM PEWNIEN POMYSL I TAK SIE ZASTANAWIAM CZY BETAFENCE MIALOBY COS TAKIEGO NIESIATKOWEGO I NISKIEGO I LADNEGO?...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2009, 04:33

Zgadzam sie: good 0 bad

http://budujemy-sie.pl/?p=203 to jest link do artykółu gdzie ładnie wyłożony jets temat siatek ogrodzeniowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2009, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

czesc ja sie spotkalem z www.slupkifilary.pl i calkiem mily czlowiek zachecim mnie do kupna takiego ogrodznia, jakosc i wykonanie nie podlega dyskusji jestem zachwycony POLECAM

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2009, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Anonymous napisał: czesc ja sie spotkalem z www.slupkifilary.pl i calkiem mily czlowiek zachecim mnie do kupna takiego ogrodznia, jakosc i wykonanie nie podlega dyskusji jestem zachwycony POLECAM

Jak to mówią reklama dźwignią handlu...

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2009, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

przynajmniej nie oczernia innych firm tylko chwali swoje .

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2012, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ponieważ z wątku było dużo o siatce Betafence, to jeszcze trochę doprecyzuję. Na rabatki kwiatowe oraz dla ochrony młodych roślin i drzewek najlepiej nadają się siatki ogrodowe: Luxanet - siatka zgrzewana, ocynkowana i powleczona PVC w kolorze zielonym oraz Luxursus - siatka pleciona, ocynkowana i powleczona PCV w kolorze zielonym. Siatki te występują w wysokościach od 25 cm do nawet 142 cm.
Natomiast do wygradzania większych drzew i krzewów oraz poletek warzywnych lepsze są siatki zgrzewane Pantanet (Family lub Garden), również ocynkowane i powleczone PVC.
Zdjęcia siatek, opisy ich właściwości oraz instrukcje montażu znajdziecie na www.ogradzamy.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 317

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >