Ogrodzenie z bambusa

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

20 maja 2009, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć ! Ostatnio słyszałam o ogrodzeniach z bambusa...Czy ktoś z Was może ma takie albo wie coś więcej na ten temat? Cy jest to trwałe i opłacalne?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2010, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

To ogrodzenie jest hitem w krajach Europy zachodniej. Można mocować je do ogodzenia z siatki. Wytrzmałość ogrodzenia z babmusa to około 15 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2010, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Bambus bardzo dobrze się sprawdza w naszych warunkach klimatycznych. Spokojnie wytrzyma ponad 15 lat. Dodatkowym plusem jest fakt że nie musisz bambusa niczym impregnować.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2010, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas ogrodzenie bambusowe to prawdziwy hit. Coraz częściej widuję ogrodzone nim domki. Bardzo ładnie wygląda ale w sumie trzeba jakoś zgrać z nim ogródek i elewację domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2010, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

swoją drogą fajnie to musi wyglądać! Macie może jakieś fotki? ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2011, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam

rzeczywiście bambus zaczyna robić się modny jeśli chodzi o ogrodzenia i tematy ogrodowe :-) I w sumie nic dziwnego, jest naprawdę efektownym materiałem, nadaje ogrodzeniu oryginalności i naturalności.

Można go wykorzystać także jako wypełnienie paneli Zenturo w murkach gabionowych.

Zerknijcie do katalogu poniżej na stronę 18:

http://www.betafence.pl/pl-PL/~/media/Betafence%20website/Fi les/Poland/Catalogues/Zenturo_zrodlo_inspiracji_PL_2011.ashx

pozdrawiam
Krzysztof Krysiński

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2011, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Bambus jest dość wytrzymały nawet bardzo nadaje się do naszego klimatu tylko nie wiem jak sie zachowuje w zime ale myśle ze mu nie straszna :) ?!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2011, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Czytałam ostatnio artykuł na temat bambusa (Bambus historia nieznana), gdzie była mowa o tym, że Chinach buduje się z niego domy i mosty, więc płot wytrzyma:)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2011, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

No co racja to racja no ale ja tak czy siak wole jeść bambusowymi pałeczkami a niżeli mieć z niego dom ;P

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2011, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

całego domu nikt Ci nie każe, tylko ogrodzenie albo podłogę:P

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19208 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 270

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >