Ogrodzenie z kamienia

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 listopada 2012, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zbudowanie ogrodzenia z kamieni wcale nie musi być pracochłonne i uciążliwe. Jeśli zamiast kładzenia kamieni na zaprawie zastosujesz kosze gabionowe, zaoszczędzisz czas, nie będziesz musiał się spieszyć (by zaprawa nie wyschła), a nawet - będziesz mógł po jakimś czasie przestawić swoje ogrodzenie.

Dowiedz się więcej w Inspiracji "Kamień z serca":
http://www.ogradzamy.pl/strefa-klienta/inspir acje/kamien-z-serca,80/

Ten post był edytowany przez Beta1 dnia: 2 listopada 2012, 11:46
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2015, 01:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie to odrobinę za dużo pracy, wolę jednak klasyczne rozwiązania. Szczególnie, że z budową nie ma żadnego problemu. Znalazłem już http://elka.gda.pl/oferta-aluminium/rury-prostokatne-alumini owe#in-content, które świetnie sprawdzą się jako słupki, teraz tylko siatka i cement. Dam znać jak poszło.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2015, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe rozwiązanie. Wygląda dość naturalnie, ładnie, ale czy jest wytrzymałe? Bardziej się zastanawiam nad murowanym ogrodzeniem z bloczków Solido np. wyglądają wg mnie o wiele wytrzymalej, mogę się jednak mylić bo oceniam po zdjęciach.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2015, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo podobają mi sie takie gabionowe ogrodzenia! Myslę nawet, aby sobie takie postaawić przed domem. Muszę tylko dowiedzieć sie czy w hurtowni Leszczyński, oprócz kamieni, dostanę również gabionowe klatki.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2015, 23:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten kamień solido jest ok, poczytałem sobie o nim trochę i poszukałem przykładowych realizacji. Podoba mi się, że są praktyczne wymiary bloczków: 40x15 i 60x15, a także słupka 32x32x15. To sprawia, że szybko się buduje. Do tego design – dla mnie fajna jest ta chropowata struktura, którą można połączyć z jakimś innym materiałem, np. metalem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 grudnia 2015, 23:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik mekkai napisał: Ten kamień solido jest ok, poczytałem sobie o nim trochę
i poszukałem przykładowych realizacji. Podoba mi się, że
są praktyczne wymiary bloczków: 40x15 i 60x15, a także
słupka 32x32x15. To sprawia, że szybko się buduje. Do
tego design – dla mnie fajna jest ta chropowata struktura,
którą można połączyć z jakimś innym materiałem, np.
metalem.


Oczywiście, że się szybko buduje. Wielka zaleta dla wielkich działek, których właściciele chcą się szybko ogrodzić. A roślinność ze zdjęcia super, działa wizualnie bardzo pozytywnie. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2015, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne też jest ogrodzenie o jeszcze lepszej nazwie: Ogrodnik :). Dużo uroku wprowadzają sobą te bloczki.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2015, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Japon napisał: Fajne też jest ogrodzenie o jeszcze lepszej nazwie:
Ogrodnik :). Dużo uroku wprowadzają sobą te bloczki.


Może zdjęcie jeszcze byś pokazał. Bo nawet nie wiemy jakie to ogrodzenie, z kamienia tak jak w tytule tematu?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2016, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele świetnych materiałów na ogrodzenie ma Pozbruk. Mi osobiście bardzo spodobał sie Amsterdam i na szczeście dla mojej zony również. Na wiosnę ruszamy z pracami i juz wszystko powoli ugadujemy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2016, 00:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Też można do ogrodzenia wykorzystać chociażby takie rozwiązania http://www.stalex-czaplinek.pl/ogrodzenia i obudować ładnie to kamieniem dekoracyjnym. Stal i kamień moim zdaniem są bardzo eleganckim połączeniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 389

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >