Ogrodzenie działki

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸

10 września 2015, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Tam miał być właśnie znak zapytania, ale coś się pomyliłem. Teraz sam wpisałem w stronę Pozbruku i chyba rzeczywiście nie ma.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2015, 20:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja niczego takiego na stronie Pozbruk nie widziałem i nie wydaje mi się, aby stawiali na gabiony. Raczej żadko uzywa się tego jako ogrodzenie przy domach jednorodzinnych, a raczej przy inwestycjach miejskich oraz przy budynkach firmowych. Mur Oslo to to czego szukałem na ogordzenie przed domem i własnie w połaczeniu z przęsłem, ale tylko w jednym miejscu. Wygląda to bardzo gustownie i szykownie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2015, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim skromnym zdaniem ładnie wyglądają ogrodzenia zrobione z pcv takie jak np na tej stronie http://ogrodzenia-pcv.pl/ogrodzenia-posesyjne , ale nie jestem przekonana czy nadają się na działkę. Kiedyś wszyscy mieli siatkę i nikt nie narzekał :p a teraz co druga osoba drewno, metal albo beton. Wszystko zalezy chyba od naszych upodobań, bo nikt nas nie zmusi do konkretnego rodzaju bez naszego przyzwolenia :D

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2015, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

No PCV to nie jest estetyczne ogrodzenie. Dużo ciekawszy jest mur osolo o którym wspomniał porek.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2015, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Okej, mylić się rzeczą ludzką :) Hm, no właśnie nie wiem jak z tym zastosowaniem w większości do inwestycji miejskich, widziałem parę domów jednorodzinnych właśnie z gabionami i wyglądały całkiem estetycznie. Co prawda wspominam o tym tylko jako o ciekawostce, bo sam bym nie zrobił sobie takiego ogrodzenia, wolałbym chociażby wspomniany przez was mur oslo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2015, 08:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik MariuszJab napisał: Hm, bezsprzecznie dobre są te produkty pozbruku, a co
myślicie o gabionach jako ogrodzeniu?? Czy ewentualnie jakimś elemencie wpasowującym się w "wystrój" ogrodu?? Ciekawa mogłaby być taka wstawka według mnie, oczywiście jeżeli pasowałaby do koncepcji ogrodu :)


Gabiony są coraz bardziej popularne w Polsce.



Gabiony prezentuję się także efektowanie jako elewacje budynków.



Pozdrawiam
Krzysztof Krysiński

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2015, 00:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Te gabiony jako elewacja wyglądają ładnie, ale jako ogrodzenie nie przemawiają do mnie, wolę zrobić słupki z takiego materiału jak ten mur oslo o którym wspomniałem, ale z przęsłami metalowymi, co tworzy ładną kompozycję.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2015, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Hm, co do wyboru oslo to się zgodzę, ale chyba sam wolałbym mieć mur bez żadnych przęseł akurat jeśli chodzi o ten model. Z innymi to musiałbym popatrzeć co mi bardziej się podoba, ale ten to zwykły.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2015, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jako elewacja zdecydowanie na tak. Natomiast jeżeli chodzi o ogrodzenie to niestety nie wygląda to estetycznie i nie ma co ukrywać. Mur z ładnego kamienia: Oslo, Verona, Genua. Oczywiście, że tak. Gabion według mnie jednak odpada.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2015, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Gabiony wyglądają całkiem spoko, jako elewacja, ale także jako ogrodzenie. Widziałem podobne na "żywo" i prezentuje się b. przyzwoicie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >