Ogrodzenie działki

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

15 grudnia 2018, 21:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Siatka jest jednym z tańszych rozwiązań, ale nie zasłania przed sąsiadami. Będziemy stawiać słupki i przęsła wypełnione deskami kompozytowymi z dobretarasy.pl bo to materiał imitujący drewno, a trwalszy i to bez czasochłonnego impregnowania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2018, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od budżetu jaki posiadasz na ten cel, natomiast jeśli chcesz wykonać ogrodzenie po kosztach to polecam siatkę, dobrze się sprawdzi a potem ewentualnie możesz ją zmienić na coś innego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2019, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja będąc na etapie budowy mojego domu zdecydowałem się na postawienie ogrodzenia tymczasowego. Skontaktowałem się z firmą www.wynajemogrodzen.pl Zajmują się wynajmowaniem ogrodzeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2019, 19:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście jestem zwolennikiem paneli drewnianych, zwłaszcza gdy ma się sąsiadów tuż obok. Fajnie wyglądają i pozwalają stworzyć odrobinę prywatności

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2019, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdzonym sposobem na zagospodarowanie terenu są rośliny, a ogromny wybór można znaleźć na https://www.zgarden.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2019, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę się naszukałem zanim trafiłem na odpowiednią firmę, która wykonuje solidne i nowoczesne ogrodzenia. W końcu się zdecydowałem na ofertę www.ogradzamy.com.pl i wam też mogę ich polecić. Wykonują naprawdę nowoczesne ogrodzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2019, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj jako ogrodzenie działki bardzo fajnie i zarazem elegancko będzie wyglądać ogrodzenie panelowe, akurat szeroki wybór i niższe ceny znajdziecie u nas na NowoczesneOgrodzenia.com warto zerknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2019, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o wybór ogrodzenia domu to tutaj myślę, że ciekawą opcją mogą być elementy Gardeo Pozbruk które tworzą mur samonośny. Sprawdź na ich stronie m.in takie modele jak Amsterdam, Oslo, Genua, czy Rotterdam.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2021, 01:27

Zgadzam sie: good 0 bad

System panelowy będzie ok

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 11 Grupa: Zagospodaro... A do takiego ogródka pod blokiem to jakie parasole polecacie? Bo widziałem tą https://gardenspace.pl/parasole-ogrodowe ofertę i całkiem ładne mają tam duże para...
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 16 Grupa: Zagospodaro... W przypadku pomp głębinowych stosowanych w większych instalacjach, takich jak farmy czy przemysł, wybór falownika powinien również uwzględniać jego zdolność do....
  • Tani i dobry grill Liczba postów: 17 Grupa: Zagospodaro... W zależności od swoich preferencji możesz sięgnąć zarówno po gotowe zestawy mebli, jak i pojedyncze elementy. Co więcej, na rynku znajdziesz zestawy obiadowe or...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 271

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >