Ogrodzenie działki

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

4 września 2017, 08:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, jakie ogrodzenie działki powinno się wybierać, przeglądam teraz ogrodzenia betafence z białegostoku i zastanawiam się co będzie skuteczne i trwałe. Może jakieś podpowiedzi, co wy wybieraliście?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2017, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

No jeżeli chodzi o ogrodzenie dzialki na której mamy swój dom to warto zadbać o to aby było piękne i trwale przez długie lata. Dlatego zdecydowanie polecam zajrzeć do ogrodzeń jakie stworzył Pozbruk.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2017, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od budżetu jaki posiadasz na ogrodzenie działki, jeśli jest on niższy- polecam zwykłą siatkę która w praktyce też zda egzamin, jeżeli budżet jest większy to może ogrodzenie z kamienia?


Rszmicio.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2017, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

mam siatkę i żywopłot z żywotnika i jest ok



news

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2018, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam ogrodzenie panelowe, akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy na Ogrodzenia-brygada99.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2018, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

siatka to najtańsze ogrodzenie, panele szybciej się montuje



powiększanie i modelowanie ust łódzkie

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2018, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

my od frontu zdecydowalismy sie na wybór muru samonośnego Oslo i szczerze polecam zwórcić uwagę na takie rozwiązania, bo efekt wizualny jest genialny, tym bardziej że charakteryzuje się również dużą trwałością i zapewnia pełna prywatność.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2018, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się wykonywaniem ogrodzeń. Od siebie mogę wam polecić www.ogradzamy.com.pl z Ostrowa Wielkopolskiego. Wykonują świetne i nowoczesne ogrodzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2018, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. oczywiście wybór firmy jest ważny, natomiast w dalszym ciągu pozostaje kwestia samego materiału na ogrodzenie. Siatka może i jest tańsza, natomiast pod względem estetycznym prezentuje się znacznie gorzej niż chociażby ogrodzenie panelowe czy metalowe.

www.SaunyDoPocenia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2018, 18:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie siatka wcale nie musi się gorzej prezentować. Wystarczy kupić siatkę dobrej jakości (np. http://novmax.pl/oferta/ogrodnictwo-rolnictwo /siatki-ogrodzeniowe/), która będzie wyglądała solidnie i estetycznie. Do tego można przy niej zasadzić specjalne pnące się rośliny, które ładnie ją zasłonią i będą stanowiły naturalne ogrodzenie. I w takim wypadku można naprawdę sporo zaoszczędzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Tani i dobry grill Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... W zależności od swoich preferencji możesz sięgnąć zarówno po gotowe zestawy mebli, jak i pojedyncze elementy. Co więcej, na rynku znajdziesz zestawy obiadowe or...
  • Dekaracje ogrodowe Liczba postów: 65 Grupa: Zagospodaro... Ja od siebie mogę serdecznie polecić założenie oczka wodnego. Świetnie wygląda, sprawia ogromną frajdę dzieciakom, a przy dobrym sprzęcie do sprzątania, to nawe...
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... Wydaje mi się, że znalezienie idealnego warzywnika może być łatwiejsze, niż się spodziewasz. Zapoznaj się z artykułem na https://www.drewno-betonowe.pl/warzywni. ..
  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >