Ogrodzenie ogrodka?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

17 lipca 2007, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

czy jest jaks niewysoka siatka do ogrodzenia ogrodka? pojecie niewysoka nalezy rozumiec jako metr na przyklad!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2007, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

czesc
jeśli chodzi o siatki ogrodzeniowe, to wybór na rynku jest ogromny. Musisz przejrzeć katalogi producentów, badz przejsc sie do jakiegos spacjalistycznego marketu. Takie czasy, ze tylko miec kase--a wszystko można kupic :)
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2007, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam siateczke pantanetu Garden mozna kupic metrowa, jest zielona i szybko sie stawia :D

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2007, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

ja w castoramie kupilem swoja tylko nie pamietam jakiej firmy byla i slupki ze spinkami do kompletu

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2007, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam ogrodzenie z siatki pantanet, nie 1 metrowe tylko 1,5 normalne ale bardzo dobrze sie sprawuje nie widac po nie zuzycia jak byla zielona tka jest zadnej rdzy itp

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2007, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

tez w castoramie widzialem stosunkowo tania siatke bo w leroyu juz tak tanio nie bylo

ps. pamietajcie ze mowie o zgrzewanej

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2007, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A co to jest ten pantanet?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2007, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

no to jest wlasnie siatka zgrzewana konkretnie betafenca, czyli google, wikipedia i sie dowiesz :D

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2007, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Siatka zgrzewana jest także w rolce to ludzie często mylą i opowiadają o ogrodzeniach panelowych. Jak sama nazwa wskazuje jest zgrzewana na łączeniach i jej otwory to kwadraty a nie romby jak jest to w tych klasycznych. Jest ona sztywniejsza, co jest olbrzymim plusem bo nie traci naciągu i łatwo się ją montuje. A podstawowa zaleta to jest znacznie trudniej ja rozciąć bo w plecionej wystarczy dwa ciecia i siatki nie ma!

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2007, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

ona tez ma zabezpieczenia przeciwko korozji?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...
  • Jakie ogrodzenie jest teraz modne? Liczba postów: 103258 Grupa: Ogrodzenia... Mam wrażenie, że najmodniejsze są teraz kamienie powrzucane do klatek, jeśli wiecie o co mi chodzi.
  • Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia Liczba postów: 132 Grupa: Ogrodzenia... Może sprawdzic jeszcze ogrodzenia od Pozbruk, znajdziesz u nich dość duży wybor modeli oraz sporo inspiracji jeżeli chodzi o ogrodzenia.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 440

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >