Ogrodzenie panelowe a brak prywatności

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

29 kwietnia 2017, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Męczę się z ogrodzeniem panelowym i brakiem prywatności na działce. Niestety posadzone drzewka nie rosną tak szybko jak chcemy co mogę zrobić żeby jednak zasłonić działkę mając ogrodzenie panelowe?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2017, 23:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozwiązaniem Twojego problemu jest montaż taśm osłonowych do ogrodzenia o nazwie Thermoplast. Taśmy po wybraniu odpowiedniego rozmiaru jesteś w stanie z łatwością zamontować samemu. Problem jak ręką odjął...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 maja 2017, 19:11

Zgadzam sie: good 0 bad

moim sposobem na osłonięcie się od sąsiada było przełożenie paneli ogrodzeniowych taśmami

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2017, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego warto było pomysleć o murach samonośnych.W takim przypadku masz maksymalna prywatność, piękne rozwiązanie i rownież trwałe. Może pomyśl o tym i zajrzyj do Pozbruk.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2017, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Taśmy thermoplast to doskonałe rozwiązanie możesz je dostać w castoramie albo kupić przez internet tylko zmierz ile będziesz potrzebował
Z problemem poradzisz sobie od ręki w tak naprawę niedrogi i łatwy w montażu sposób

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 maja 2017, 21:49

Zgadzam sie: good 0 bad

miałem podobny problem i w swoim domu drewniane bambusowe osłony zamieniłem na bardziej wytrzymałe taśmy ogrodzeniowe. materiał się nie niszczy i myśle że będzie służył na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2017, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie taśmy to niezbyt estetyczne rozwiązanie i pewnie nie tak tanie. U mnie sprawdziły się tuje - kupiłem trochę bardziej podrośnięte i udało się nimi generalnie zasłonić. Też mam ogrodzenie panelowe z ogroland.pl bardzo fajne i ładne i taśmami bym tego szpecić nie chciał. Można też pomyśleć o szybkorosnących bluszczach - to jedne z najbardziej wydajnych roślin, są też odmiany zimozielone więc i zimą będą dobrze zasłaniały.

Ten post był edytowany przez lewis dnia: 30 maja 2017, 17:50
Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2017, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego jak wybierac to ogrodzenie murowane, co powiecie na MIlano 22.5 bądż Amsterda Pozbruk coś takiego właśnie chce u siebie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2017, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi akurat bardzo się podoba rozwiązanie połączenia ogrodzenia panelowego z taśmami ogrodzeniowymi. Zalet w porównaniu z tujami czy bluszczem jest wiele, ale nie widzę przeszkód w połączeniu jednego i drugiego:) Dzięki temu mamy ogród wyglądający tak jak chcemy i nie martwimy się nadmiernym hałasem na działce czy też tym że ciągle ktoś nas podgląda, a przy samych tujach pojawiają się jednak prześwity:)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2018, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Akurat tutaj pełna zgoda, ogrodzenie panelowe to znakomita opcja i można połączyć go z thujami czy bluszczem jeżeli tylko mamy taką wizję. Wtedy prywatność jest gwarantowana.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >