Ogrodzenie panelowe a brak prywatności

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

9 kwietnia 2018, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziwi mnie to iż nawet przy ogrodzeniu panelowym brakuje Ci prywatności, moim zdaniem wszystko zależy już od konkretnego typu ogrodzenia oraz jego wykonania. Przykładowy katalog znajdziesz na www.Gobe.pl

Ten post był edytowany przez Gobe.pl dnia: 9 kwietnia 2018, 13:19
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2018, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

No to w takim razie wybierz elementy Gardeo z których możesz wykonać piękny mur samonośny. Dzięki czemu będziesz miał pełną prywatność, a do tego ogrodzenie na długie, długie lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2018, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

No niestety, ale ogrodzenie panelowe nie jest najlepszym rozwiązaniem, dlatego moim zdaniem warto pomyśleć nad rozwiązaniem w stylu murów samonośnych, które można wykonać m.in za pomocą elementów Gardeo.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2018, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlaczego ogrodzenie panelowe nie jest najlepszym rozwiązaniem? Moim zdaniem właśnie wręcz przeciwnie bo jest ono trwałe, solidne i do tego pięknie się prezentuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2019, 23:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co myślę, że możesz sprawdzić propozycje ogrodzeń od Pozbruk jeżeli oczywiście szukasz czegoś innego niż siatka, modułowe, bądź ogrodzenie drewniane. Ciekawe propozycje znajdziesz na stronie Pozbruk m.in w zakresie elementów Gardeo bądź Słupek L

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2019, 16:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Od frontu jednak wybrałbym piękne ogrodzenie, które cieszy oko i jednocześnie zapewnia pełną prywatność. A można wykonać coś takiego wybierając piękne elementy Gardeo, a Pozbruk przygotował dość szeroki wybór wersji. Dla mnie najpiękniejsze to Oslo, Rotterdam i nasz wybór czyli Amsterdam.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2019, 23:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o trwały i jednocześnie piękny ogród to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na propozycje od Pozbruk w zakresie materiałów dekoracyjnych jak kostka dekoracyjna, palisady, elementy betonowe Gardeo i oczywiście płyty do wykonania tarasu czy też balkonu.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2021, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Bluszcz lub inne pnącza. Możesz kupić coś co rośnie szybko, jest nawet coś z kwiatuszkami, co rośnie 6m na rok. Ale to ktoś musi ci nazwę podać.

Druga opcja to taśmy ogrodzeniowe. W ich przypadku nie trzeba czekać jak przy roślinach oraz dają natychmiastową prywatność. Jeśli jednak decydujesz się na takie taśmy, polecam dobrego polskiego producenta Thermoplast http://thermoplast.eu/ z uwagi na większą wytrzymałość i gwarancję.
Unikaj tych najtańszych bo z uwagi na niską wytrzymałość, to rozwiązanie na jeden sezon.

Ten post był edytowany przez fajo dnia: 30 kwietnia 2021, 13:39
Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2022, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Solidność i wytrzymałość to uważam podstawowe cechy każdego ogrodzenia. Chociaż oczywiście nie mam nic przeciwko temu, żeby moje ogrodzenie było również estetyczne. Szukając odpowiedniego dla siebie wariantu najlepiej kierować się własnym gustem i aranżacją, a kupując, no to wybrać się do firmy, która działa w branży od lat, jak np. Posesja Plus. Dla mnie to duża zaleta, bo wiem, że kupię wszystko czego potrzebuję w doskonałej jakości, a do tego zyskam fachową radę.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2022, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Na ogrodzeniu panelowym można zamontować dodatkowe panele maskujące, które są wykonane z lekkiej sklejki. Dzięki nim zwiększymy naszą prywatność. Panele rekomenduję pomalować Impregnatem Ochronno-Dekoracyjnym Powłokotwórczym Vidaron. Impregnat zabezpieczy panele przed szkodnikami, wilgocią, a także działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >