Ogrodzenie posesji: jaki system ogrodzeniowy wybrać

« Powrót do artykułu: Ogrodzenie posesji: jaki system ogrodzeniowy... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

4 marca 2015, 06:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Zabezpieczyłem swój teren przed sąsiadami drewnem WPC. Mało klasyczne rozwiązanie, ale z pewnoscią moje ogrodzenie wygląda zdecydowanie ładniej w przeciwienstwie do kamienia, na który zdecydowali się sąsiedzi. Drewno WPC jest tanie i można je dostać np. u http://www.eko-deska.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2015, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Panel ogrodzeniowy z drutu to niezbyt fortunne rozwiązanie dla domu. Łatwe do sforsowania i zniszczenia. Żywotność też chyba nie najlepsza. Ja osobiście polecam ogrodzenie Fenz typu grand . Aluminiowe, mocne i lekkie jednocześnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 czerwca 2016, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybudowałem dom, wyrównałem trawniczek i nagle wszystkie ogrodzenia wyglądały przy tym jak z jakiejś sklejki. Poszukałem, popytałem i trafiłem na www.ogro.pl Ja jestem z pod Krapkowic na opolszcyźnie więc miałem blisko. Jeśli chcesz mieć tanio i solidnie wykonaną robotę to kontaktuj się z nimi. 10 lat gwarancji

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2016, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o systemy ogrodzeniowe,to warto sprecyzować swój budżet,bo poniekąd od tego zależy wybór konkretnego materiału na ogrodzenie. Podaj szczegóły i chętnie pomożemy,zajmujemy się tym na co dzień i mamy niezbędne doświadczenie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2018, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Postawiłem na ogrodzenie ze stali nierdzewnej tak aby przez lata wyglądało na nowoczesne i zadbane, a w przypadku takiego materiału to możliwe. Całą instalację zamontowała firma www.pphumetalmix.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2018, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Szeroki wybór systemów ogrodzeniowych posiada firma www.ogradzamy.com.pl Ja zdecydowałem się na system ogrodzeniowy Victory, który świetnie się nadaje do nowoczesnych domów. Firma ta ma szeroką ofertę, więc warto zajrzeć na ich stronę i się z nią zapoznać.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2020, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrodzenie betonowe na wymiar do zabezpieczenia posesji zamówiłem bezpośrednio z firmy http://www.ogrodzeniazklasa.pl/ która zadbała o to by efekt końcowy był w 100% zgodny z wcześniejszymi ustaleniami i założeniami projektu przez co jestem bardzo zadowolony z finalnego rezultatu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 324

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >