Ogrodzenie z kamienia

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 listopada 2012, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zbudowanie ogrodzenia z kamieni wcale nie musi być pracochłonne i uciążliwe. Jeśli zamiast kładzenia kamieni na zaprawie zastosujesz kosze gabionowe, zaoszczędzisz czas, nie będziesz musiał się spieszyć (by zaprawa nie wyschła), a nawet - będziesz mógł po jakimś czasie przestawić swoje ogrodzenie.

Dowiedz się więcej w Inspiracji "Kamień z serca":
http://www.ogradzamy.pl/strefa-klienta/inspir acje/kamien-z-serca,80/

Ten post był edytowany przez Beta1 dnia: 2 listopada 2012, 11:46
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2015, 01:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie to odrobinę za dużo pracy, wolę jednak klasyczne rozwiązania. Szczególnie, że z budową nie ma żadnego problemu. Znalazłem już http://elka.gda.pl/oferta-aluminium/rury-prostokatne-alumini owe#in-content, które świetnie sprawdzą się jako słupki, teraz tylko siatka i cement. Dam znać jak poszło.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2015, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe rozwiązanie. Wygląda dość naturalnie, ładnie, ale czy jest wytrzymałe? Bardziej się zastanawiam nad murowanym ogrodzeniem z bloczków Solido np. wyglądają wg mnie o wiele wytrzymalej, mogę się jednak mylić bo oceniam po zdjęciach.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2015, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo podobają mi sie takie gabionowe ogrodzenia! Myslę nawet, aby sobie takie postaawić przed domem. Muszę tylko dowiedzieć sie czy w hurtowni Leszczyński, oprócz kamieni, dostanę również gabionowe klatki.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2015, 23:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten kamień solido jest ok, poczytałem sobie o nim trochę i poszukałem przykładowych realizacji. Podoba mi się, że są praktyczne wymiary bloczków: 40x15 i 60x15, a także słupka 32x32x15. To sprawia, że szybko się buduje. Do tego design – dla mnie fajna jest ta chropowata struktura, którą można połączyć z jakimś innym materiałem, np. metalem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 grudnia 2015, 23:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik mekkai napisał: Ten kamień solido jest ok, poczytałem sobie o nim trochę
i poszukałem przykładowych realizacji. Podoba mi się, że
są praktyczne wymiary bloczków: 40x15 i 60x15, a także
słupka 32x32x15. To sprawia, że szybko się buduje. Do
tego design – dla mnie fajna jest ta chropowata struktura,
którą można połączyć z jakimś innym materiałem, np.
metalem.


Oczywiście, że się szybko buduje. Wielka zaleta dla wielkich działek, których właściciele chcą się szybko ogrodzić. A roślinność ze zdjęcia super, działa wizualnie bardzo pozytywnie. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2015, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne też jest ogrodzenie o jeszcze lepszej nazwie: Ogrodnik :). Dużo uroku wprowadzają sobą te bloczki.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2015, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Japon napisał: Fajne też jest ogrodzenie o jeszcze lepszej nazwie:
Ogrodnik :). Dużo uroku wprowadzają sobą te bloczki.


Może zdjęcie jeszcze byś pokazał. Bo nawet nie wiemy jakie to ogrodzenie, z kamienia tak jak w tytule tematu?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2016, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele świetnych materiałów na ogrodzenie ma Pozbruk. Mi osobiście bardzo spodobał sie Amsterdam i na szczeście dla mojej zony również. Na wiosnę ruszamy z pracami i juz wszystko powoli ugadujemy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2016, 00:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Też można do ogrodzenia wykorzystać chociażby takie rozwiązania http://www.stalex-czaplinek.pl/ogrodzenia i obudować ładnie to kamieniem dekoracyjnym. Stal i kamień moim zdaniem są bardzo eleganckim połączeniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >