Ogrzewanie

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

27 września 2007, 23:42

Zgadzam sie: good 0 bad

W domu jest pięć grzejników 3działają dobrze. Łazienkowy jest ciepły do połowy a kolejnym pomieszczeniu grzejnik nie nagrzewa się wcale próbowałem go odpowietrzyć spuściłem z niego około 0.5l wody a powietrze nawet nie sykło. Nie mam koncepcji jak sobie poradzić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2007, 02:28

Zgadzam sie: good 0 bad

ogrzewanie dziala grawitacyjnie czy z pompka ???

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2007, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam mamy do zaoferowania dla Pana:

Ekologiczny domowy kocioł grzewczy VASCOAL o mocy 25 kW daje użytkownikowi możliwość połączenia niskich kosztów węgla z wygodną obsługą i wygodna regulacją pieca, typowa dla systemów olejowych i gazowych. Małe ale bardzo sprawne i automatycznie sterowane palenisko pieca pobiera i zużywa, tylko tyle paliwa, ile potrzeba do utrzymania temperatury wody w kotle na poziomie wybranym przez użytkownika. Spalanie jest właściwie bez dymowe a wydajność kotła jest porównywalna do konwencjonalnych kotłów gazowych lub olejowych.

Parametry kotła o mocy 25 kW
Wymiary (szer x wys x głębok): 1270 x 1500 x 785
Masa kotła: 350 kg
Zużycie węgla w sezonie: ok. 5 ton
Pojemność zasobnika węgla: ok. 80 kg
Pojemność wodna kotła: ok 80 l.
Objętość spalin (230°C): 2m3/h

Zapraszmy na strone www.vascoal.pl

Oferujemy kotły o mocy 15 kW, 25kW, 50 kW, 75 kW 100 kW, 150 kW, 200 kW
Jeśli są Panstwo zainteresowani naszą ofertą to proszę o wysłanie swojego numeru telefonu my skontaktujemy się z Panstwem bądź zapytania na maila vascoal@o2.pl lub kontakt pod numer 501516007

Z poważaniem
Vascoal

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 134

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >