Ogrzewanie

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 50 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

1 października 2014, 17:32

Zgadzam sie: good 0 bad

wymeinianie za plus urządzenia 'zawsze działa', zawsze mnie bawiło. urządzenie, które kupujesz MA zawsze działać. szczególeni coś takiego jak piec, bo co jak nawali zimą. pewny producent nie boi się dawać darmowego serwisu i gwarancji nawet 10letnich na swój sprzęt. przykładowo mój wykonawca pompy ciepła udziela 10 letniej gwarancji na różne rzeczy - od pieca, po odwierty - http://vikersonn.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2014, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

W praktyce nie zawsze wszystko działa tak jak zachwalał producent dlatego lepiej wybierać dobre i sprawdzone firmy zwłaszcza jeśli nie chcemy marznąć zimą ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2014, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

no dla mnie taka firma jest kermi i sobie ja bardzo chwale ;) dla mnie to zakup zycia :D

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2014, 19:02

Zgadzam sie: good 0 bad

bo to strzal w dziesiatke, posiadam ich grzejniki ozdobne w kuchni i salonie, sprawdzaja sie juz dlugo bez zarzutu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2014, 18:39

Zgadzam sie: good 0 bad

ja ogrzewam węglem i gazem dom jednorodzinny miesięcznie mnie to kosztuje około 600 zł, chciałbym zbić jeszcze koszty, jakieś pomysły :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2014, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

ale jaką powierzchnie? mnie dom 150mkw rocznie przy pompie ciepła wychodzi niecałe 3000, czyli 2 x taniej niż u Ciebie.. polecam po prostu się na pompę ciepła przerzucić

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2014, 20:06

Zgadzam sie: good 0 bad

no moze ma wiekszy dom niz ty, albo zle ocieplony i wtedy juz wiadomo gdzie to ucieka wszystko :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2014, 23:58

Zgadzam sie: good 0 bad

my z kolei mamy kocioł pereko na ekogroszek. świetnie się sprawdza, nie sprawia problemów, jest niezawodny tak naprawdę. dobry wybór, choć mąż sam wybierał ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2014, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja mogę Wam polecić De Dietrich. Wiem, że mają bloga i tam jest tam kilka ciekawych informacji na temat ogrzewania: http://blog.dedietrich.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2014, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

a cos mozesz powiedziec wiecej na ten temat? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 50 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 143 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Jak wyliczyć zaoszczędzenie ciepła? Liczba postów: 32 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem tego typu obliczenia nie są możliwe, ponieważ zawsze po drodze wypadnie coś co zwiększy nasze rachunki za prąd czy ogrzewanie. Taka kwota może być....
  • Siatki dla kota i przeciw ptakom Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Pewnie bardzo dużo osób zainteresuje się siatka na okno dla kota . Tak naprawdę to jest bardzo interesująca oferta.
  • Zarządzanie nieruchomościami Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem na pewno warto się zainteresować zarządca nieruchomości Łódź . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.
  • Pompa ciepła Liczba postów: 5 Grupa: Ekologiczny... Jeżeli chodzi o pompy ciepła to jeśli chcesz skorzystać z programu czyste powietrze to pompa musi spełniać wysokie normy a to gwarantują produkty tego producent...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 271

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >