Ogrzewanie w domu

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 34 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

29 października 2013, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewanie domu pelletami to pomysł na czasie ,jest to moje zdanie . Jest czysto bez pyłu i kurzu, malo popiołu ,produkt o wysokiej kaloryczności . Mam na myśli pellety z drzew iglastych bo takie znam konkretnie Stelmet doładniej OLIMP. Teraz jest jeszcze dodatkowy plus ,wchodzisz na stronkę zamawiasz i przywożą do domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2013, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Pale pelletami drugi sezon i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze, jest tak Jeki wcześniej wspominał, nie ma brudu i kurzu, a popiół wystarczy wynieść raz na miesiąc. Jedyny problem to piec, bo nie w każdym można palić pelletami, najlepiej zamontować uniwersalny.

Dodatkowo zamontowaliśmy z mężem wentylacje mechaniczną z funkcją odzyskiwania ciepła i koszty w sezonie grzewczym naprawdę znacznie spadły.

http://www.centrumklima.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2013, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem CO to w dalszym ciągu najbardziej popularny system grzewczy,do którego można dobrać także odpowiedni piec,wystarczy spojrzeć na
www.PieceMans.pl gdzie mamy bardzo szeroki wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2013, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Super pellet. Dwa lata temu zmieniłem piec kocioł na opalanie pelletem . Nie dość że ekologicznie to jeszcze czysto , bez czarnego pyłu ,który dość szczelnie na mnie lądował przy każdym zasypywaniu kotła. Dlatego polecam .Wystarczy rozejrzeć się za dobrej jakości pelletem np. takim ze Stelmetu i problem z głowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2013, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Dwa lata temu zmieniłem piec na taki do spalania pelletu . Muszę przyznać że była to dobra decyzja . Pellet kupuje ze Stelmetu czyli z odpadów drzew iglastych . Wysoko kaloryczny opał o wyjątkowo niskiej zawartości siarczanów . Dlatego jest ekologiczny . Wazne dla mnie jest również że spala sie w całości z z 1 tony zostaje ok 2 kg popiołu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2013, 23:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie orientujecie się czy w przyszłym roku będzie można jeszcze dostać dotację UE na przeróbkę kotłów, żeby można w nich palić pelletem? Wiem, że można było coś takiego kiedyś w BOSiu załatwić...

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2013, 17:56

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też jestem zainteresowany zakupem pieca na pellet a jeżeli jest to materiał odnawialny to moim zdaniem dotacja powinna być.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2013, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam

Zgadza się, ekologiczne instalacje są bardzo często dotowane.
Jest to jednak zależne od funkcjonujących w danej chwili projektów
unijnych jak i województwa z którego pochodzimy.
Informacji na ten temat należy szukać we właściwym urzędzie miasta czy gminy.


Pozdrawiam
Andrzej Wysocki
____________________________
eRzecznik pelletów Stelmet: LAVA, OLIMP

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2013, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Palę pelletem już od dawna . Ilościowo to wychodzi + - tak jak ekogroszek . Ale ogromna różnica jest w jakości spalania . Pellet spala sie całą powierzchnia dlatego dłóżej utrzymóje jednakową temperaturę . Nie ma pyłu i kurzu czarnego . Oczywiście opalam sprawdzonym juz pelletem i taki mogę polecić . Jest to pellet ze Stelmetu.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2013, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem dobrego kotła,to warto zerknąć www.PieceMans.pl pomożemy i doradzimy w każdej sytuacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 34 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 349

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >