Ogrzewanie w domu

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 34 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  25 26 27 28 29  ▸  ▸▸

7 września 2016, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja cenię sobie tradycyjne rozwiazania jakimi są piece węglowe. Kupuję zapas zawsze na jesieni w http://twoj-opal.pl/. W razie potrzeby dokupuję. Węgiel jest w workach, na palecie, więc łątwo je przetransportować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2016, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Następny nawiedzony palacz. Tylko inteligentni inaczej opalają jeszcze węglem!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2016, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam piec na ekogroszek i bardzo jestem zadowolony z takiego rozwiazania. Długo zastanawialiśmy się, jaki kocioł wybrać, ale w końcu wybór padł na ekogroszek. Bardzo dobrze nam się sprawdza, a dodatkowe usprawnienia jak podajnik i system sterowania pomagają w utrzymaniu stałej temperatury w domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2016, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Dopiero co pisałem i już się nowy, nawiedzony palacz znalazł!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2016, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=enerbau.pl]Użytkownik iz_mrk napisał: Co instalacji grzewczej mogę polecić
panele nanoheizungen.

Zainteresowałam się nimi z polecenia znajomych. Po roku

użytkowania jestem zachwycona! Mam je zawieszone na

suficie, także nie zajmują praktycznie w ogóle
miejsca.

Są estetyczne. A co najbardziej do mnie przemówiło
już

po pierwszych miesiacahc to niskie koszty
eksplotacji.




Może jakie bliższe informacje o tym cudzie techniki?[quote=enerbau.pl]Użytkownik iz_mrk napisał: Co instalacji grzewczej mogę polecić
panele nanoheizungen.

Zainteresowałam się nimi z polecenia znajomych. Po roku

użytkowania jestem zachwycona! Mam je zawieszone na

suficie, także nie zajmują praktycznie w ogóle
miejsca.

Są estetyczne. A co najbardziej do mnie przemówiło
już

po pierwszych miesiacahc to niskie koszty
eksplotacji.




Może jakie bliższe informacje o tym cudzie techniki?

Powiem po krótce coś więcej - są to panele, które emitują podczerwień. Po włączeniu czeka się może z 6 sekund i robi się przyjemnie ciepło. W przypadku tych konkretnych paneli działa cała płyta grzejna a nie tylko kilka punktów - zostało mi przedstawione przed zakupem wszystko dokładnie na kamerze termowizyjnej (porównanie różnych marek). Razem z panelami mam termostaty na których ustawiam jaką chce mieć temperaturę i taką mam w pomieszczeniu. Jest nawet możliwość ustawienia czasu w jakim ma grzać panel. Generalnie panele nanoheizungen działają jak promieniowanie słoneczne - jest przyjemnie ciepło, nie wysusza skóry, nie jest w żadnym calu problematyczne. Kontakt z przedstawicielem również jest bardzo dobry, doradzi, wszystko dokładnie omówi, z każdym pytaniem można dzwonić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2016, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Do jakiej temperatury nagrzewają się te panele?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2016, 21:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie nie wiem, nie mierzyłam. Ale można dotknąć ręką i nie poparzyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2016, 22:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepszym sposobem jest ciepło sieciowe. U mnie zajmuje się tym firma http://www.termika.pgnig.pl/ i jestem naprawdę zadowolony z usług.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2016, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Z czego jeszcze jesteś zadowolony? Z żoną wszystko ok?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2016, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o wybór paliwa do kotła, to polecam zastanowić się nad ekogroszkiem, który cenowo nie jest drogi, a za to bardzo wydajny i kaloryczny jeżeli chodzi o spalanie. Szczegóły znajdziecie na www.Smarttrans.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 34 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  25 26 27 28 29  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >