Ogrzewanie w domu

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 34 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  27 28 29 30 31  ▸  ▸▸

12 listopada 2016, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam mam takie pytanie bo fachowcem nie jestem a w moim domu jest już stara instalacja co ale ktoś wymontował wcześniej piec i resztę zostały się tylko grzejniki dodam że kotłownia znajduje się z boku domu na parterze a ja chciał bym wstawić inny piec i zrobić to w bezpiecznym układzie otwartym i poprowadzić też na dwa grzejniki na poddasze a dodam że kotłownia tak jak wcześniej pisałem jest zrobiona przy domu od boku i z tego co widzę to mocowanie starego naczynia wzbiorczego jest pod sufitem z tej kotłowni a nie na poddaszu tak jak to widziałem w innych instalacjach, czy ktoś może mi narysować jak by to zrobić bo chciał bym samemu to wykonać i gdzie ma być pompa na zasilaniu czy na powrocie i jaką zastosować innstalaci i jakie doprowadzenie rur do grzejników dodam że grzejniki maja podłonczenia boczne a w wc jest grzejnik drabinkowy i czy w instalacji grawitacyjną czy inną .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2016, 18:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukałem dobrego sposobu na dogrzanie łazienki i pokoju zimą. Sporadycznie czytam rady na forach. Latem ktoś napisał o ogrzewaniu podczerwienią. Na innych portalach też ludzie o tym piszą. Okazało się, że sklep producenta mam b. blisko, na Śląsku, więc podjechałem zobaczyć jak to działa. Przekonałem się do takiego systemu i innym też polecam chociaż się zapoznać. Nie trzeba zaraz robić rewolucji i zmieniać całej instalacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2016, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Zacznij od dobrej izolacji łazienki i całego domu, a spadek utraty ciepła będzie o wiele niższy, Druga kwestia to dobór wydajnego kotła oraz kalorycznego paliwa, bez tych podstawa ani rusz i ciężko będzie od tak sobie dogrzać łazienkę.

www.Kotly-Kowalew.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2016, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Wybierając kocioł zasilany ekogroszkiem, należy liczyć się z czynnościami związanymi z jego czyszczeniem oraz napełnianiem zbiornika zasypowego. Konieczne jest także przeznaczenie dodatkowego pomieszczenia na cele przechowywania paliwa węglowego, którego koszty wybudowania również powinniśmy uwzględnić przy porównywaniu kosztów inwestycji. Przy wyborze rodzaju ogrzewania należy pamiętać również, że jest to inwestycja na wiele lat. Bezobsługowość rozwiązania w tym przypadku ma kluczowe znaczenie. W tym aspekcie znacznie lepiej sprawdzają się kotły gazowe lub pompy ciepła. Zachęcam do zapoznania się z oferta naszych kotłów, która znajduje się na stronie internetowej: http://www.junkers.pl/produkty/kotly/kotly-kondensacyjne/. W razie pytań – chętnie pomogę.
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Junkers

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2016, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie znam się do końca na takich tematach, ale wiem, że w http://www.energo-spaw.pl/autoklawy.php zajmują się takimi tematami. Można zadzwonić i podpytać i myślę, że coś doradzą. Lepiej mieć kilka opinii i dopiero coś z nimi robić ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2016, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Czas kotłów dobiega końca. Tak trudno to zrozumieć?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2017, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdy ma prawo mieć inną opinię, w mojej ocenie era kotłów absolutnie się nie skończyła oraz nie skończy z wielu względów. Jedyne co należy zrobić to wybrać jedynie ten kocioł który będzie najbardziej wydajny oraz będzie posiadał optymalną moc grzewczą, my chętnie pomożemy i doradzimy w tej kwestii na Kotly-Kowalew.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2017, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

W tamtym roku zainstalowałem grzejniki elektryczne z emiterem podczerwieni w kamienicy. Metraż w granicach 45m2. Ogrzanie w miesiącu zimowym wyniosło mnie w przybliżeniu 180 złotych. Wynik rewelacyjny, biorąc pod uwagę fakt, ze wcześniej przy starym piecu płaciłem 350 zł :/ Mam grzejnik z oferty infrapanel.pl. Otrzymałem bezpłatny projekt rozstawienia grzejników i w ogóle cała instalację w pakiecie. Gwarancja 10 lat. Serwisant w razie czego dociera do klienta w formacie door – to – door. Ten producent był w stanie podać realne wyniki. Żadnych bajek, więc można sobie spokojnie porównać efektywność w odniesieniu do jakości nieruchomości i kubatury.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2017, 23:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nie macie konkretnego dostawcy wśród Waszych znajomych, to na pewno warto sprawdzić ofertę firmy http://sklep.kominki-vector.pl/. Wiem, że wiele osób ich poleca, więc na pewno warto sprawdzić, co proponują. Każdy powinien znaleźć u nich coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2017, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

na mam piec na ekogroszek i jestem zadowolony. Nie niewielki domek i nie ma problemu z ogrzaniem go. Poza tym udało mi się kupić kocioł w okazyjnej cenie od http://499.com.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 34 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  27 28 29 30 31  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 298

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >