Ogrzewanie domu Rybnik

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

21 sierpnia 2014, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Serdecznie,

poszukuję firmy, która kompleksowo (projekt, wykonanie) zajmie się instalacją centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym. Budowa znajduje się na obrzeżach Rybnika, wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na adres email adrianmatecki66@o2.pl lub w niniejszym temacie.

pozdrawiam AM

Ten post był edytowany przez adrian.matecki dnia: 21 sierpnia 2014, 15:11
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2014, 21:40

Zgadzam sie: good -1 bad

Myślę, że sam na własną rękę powinieneś szukać, a nie przez forum. bo wiadomo cena może wzrosnąć jak wiadomo, ze szukasz. ; -)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2014, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik zuzanQa napisał: Myślę, że sam na własną rękę powinieneś szukać, a
nie przez forum. bo wiadomo cena może wzrosnąć jak
wiadomo, ze szukasz. ; -)


No właśnie jestem już po wstępnym rozeznaniu ale jak na razie moje poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Mam wrażenie, że lokalne firmy nie potrafią przekonać do siebie swoją fachowością, a także proponowanymi warunkami cenowymi. Pomyślałem, że sugestia/oferta kogoś z forum naprowadzi mnie na właściwego wykonawce, bo już tak kiedyś zrobiłem i polecona firma rzeczywiście się sprawdziła.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2014, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Wracając do tematu: na innym forum ktoś polecił mi rybnicką firmę PGB system. Czy ktoś może mi napisać o nich jakąś opinię, która pomogła by mi podjąć decyzję?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2014, 17:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Bezcenna rada: wpisz w Google: pgb system opinie i oto twój problem zostanie rozwiązany!!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2014, 21:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że nie trzeba być złośliwym bo właśnie po to jest FORUM aby zyskać opinie na jakiś temam!

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2016, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

PGB System Rybnik- Nie polecam. Na początku wszystko ładnie: projekt, wycena, obietnica solidności....itd. Rzeczywistość niestety jest inna jakość wykonania nie najlepsza, robiłem u nich instalację w miedzi i niestety sam musiałem czyścić rurki z cyny, mnóstwo czasu zmarnowane na reklamacje- zle zamontowany grzejnik, pomylone zasilanie z powrotem.....Nie polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2016, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o pomoc podczas wyboru odpowiedniego,wydajnego kotła,to chętnie pomożemy ponieważ właśnie tym zajmujemy się na co dzień,,warto sprawdzić na www.Elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2016, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

adrian.matecki nie wiem pod co konkretnie robisz co, ale polecam tych panów - http://vikersonn.eu/

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 102

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >