Ogrzewanie domu jednorodzinnego w Żorach

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

17 marca 2016, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Buduję dom w okolicach Żor. Szukam kogoś sprawdzonego kto zajmie się instalacją grzewczą u mnie. Będę wdzięczny za jakieś namiary, ponieważ niestety nikt z moich znajomych nie zna żadnej firmy godnej polecenia.
Mam też takie pytanko, czy firmy umożliwiają zobaczenie w realu jakieś swoje realizacje?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2016, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem z Rybnika i u mnie instalację centralnego ogrzewania robiła firma polecona przez szwagra.
Firma działa nie tylko w Rybniku, ale również w okolicach więc z tym myślę, że nie będzie problemu żeby robili u Ciebie w Żorach.
Oprócz dobrego wykonania które zrobili, dużo rzeczy mi też poradzili, więc współpraca z nimi była bardzo udana.
Jeśli jesteś zainteresowany, mogę podać Ci namiary na nich na priv.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2016, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=adrian.matecki]Buduję dom w okolicach Żor. Szukam kogoś sprawdzonego kto
zajmie się instalacją grzewczą u mnie. Będę wdzięczny
za jakieś namiary, ponieważ niestety nikt z moich
znajomych nie zna żadnej firmy godnej polecenia.

Mam też takie pytanko, czy firmy umożliwiają zobaczenie w
realu jakieś swoje realizacje?

A jaki rodzaj ogrzewania Pan preferuje?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2016, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

a czy mógłbyś wrzucić namiary również tutaj? chętnie wezmę na miary na kolejną taką firmę, bo moja obecna kompletnie się nie sprawdza i chyba czas na zmiany, zanim będzie za późno....
w zamian za to ja mogę napisać na priv której firmy nie polecam z naszych okolic :P

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2016, 20:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ok, mogę podać i tutaj. Firma nazywa się pgb system i działają w Rybniku na ul. Sygnały 6.
Aaa, no i Adrian, co do Twojego drugiego pytania, to bez problemu możesz się z nimi umówić na obejrzenie jakiś instalacji. Ja co prawda z tego nie korzystałem, ale proponowali mi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 marca 2017, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętaj że ważne jest również to aby mieć godny zaufania i pewny skład opału, a do takich na Śląsku bez wątpienia zalicza się Smarttrans.net.pl gdzie serdecznie zapraszamy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19106 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 280

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >