Ogrzewanie domu - ogrzewanie węglem?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 marca 2009, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ogrzewanie węglem kamiennym jeszcze się opłaca w dzisiejszych czasach? Czy takie ogrzewanie jest drogie? I przede wszystkim montaż pieca na taki środek grzewczy i montaż odpowiednich rur też jest tani? Jaki inny typ ogrzewania moglibyście polecić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2010, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem Ci szczerze, że ocieplanie węglem wychodzi jeszcze w miare najtaniej, uwierz...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 sierpnia 2015, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Troche już orientowalem się w temacie i zdecydowanie najlepsza opcja wedlug mnie sa kotly ekologiczne, ja do swojego domu kupowalem tutaj www.kotlostal.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2015, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiesz na to aby kominkiem ogrzać swój dom? Bo moim zdaniem to bardzo dobra i zarazem ekologiczna opcja,tak się składa że właśnie w tym sie specjalizujemy i pomożemy wybrać wszystkie niezbędne akcesoria,zapraszamy na www.WkladyKominkowe.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2016, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o montaż pieców gazowych, to zależy to pewnie od firmy. Może zapytaj u www.naprawy-gazowe.pl z Częstochowy, jak to u nich wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 października 2016, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

węglem już dawno nie, teraz mam ogrzewanie gazowe

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2016, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem szczerze, że nie tylko ja miałam dość duszącego dymu, towarzyszącego paleniu w kotle węglem. Jakby jednak nie patrzeć ogrzewanie gazem jest dużo bardziej przyjazne dla naszego środowiska. Przy czym mnie osobiście bardzo do gustu przypadła oferta z wydzierżawieniem butli gazowych od AmeriGas. Pamiętajmy, jeżeli postawimy na butle z nielegalnego źródła, możemy narazić się na ogromne niebezpieczeństwo, a na pewno każdemu z nas zależy na zdrowiu naszym i naszych bliskich.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2016, 00:04

Zgadzam sie: good 0 bad

teraz już chcą żeby jak najmniej używano węgla zw względu na ekologię, dlatego często można spotkać domy ogrzewane gazem czy innymi źródłami energii. Ale mi się wydaje że gaz jest bardzo ekologiczny, tylko tez trzeba mieć dobrego dostawcę z dobrej jakości gazem.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2016, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. Zgadzam się. Polecam Amerigas - maja korzystne oferty, a jakość gazu u nich jest naprawdę dobra.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2017, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

przerobiłem ogrzewanie z węglowego na gazowe, to była chyba najlepsza decyzja mojego życia, bo w zasadzie teraz mnie nic nie interesuje. Dzięki za polecenie AmergiGas, świetni są profesjonalni i konkretni, ja to się bałem o bezpieczeństwo najwięcej ale teraz nie mam wątpliwości że jest to jedna z najbezpieczniejszych metod ogrzewania domu i ekonomicznych przede wszystkim. Gaz musi być od legalnego i sprawdzonego dostawcy, tak żeby był dobrej jakości, to samo z całym sprzętem do jego przechowywania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • agencja poszukiwania pracy w Polsce Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... link https://top-staff.com.pl/
  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 181

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >