Ogrzewanie elektryczne

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

13 grudnia 2021, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie macie ogrzewania elektryczne, które po połączeniu z instalacją fotowoltaiczną niwelują koszty utrzymania?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2021, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

No jak instalacja fotowoltaiczna ma niwelować koszty, to tylko rozwiązanie elektryczne. Innej opcji nie ma. Mogą to być tradycyjne grzejniki (słabo), piec (nie mam doświadczenia - wymaga tradycyjnej instalcji wodnej) lub panele na podczerwień. Mnie przekonuje ta ostatnia opcja.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2021, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Panele na podczerwień dobrze dobrane do wielkości naszego wnętrza i zapotrzebowania na energię będą się dobrze sprawdzały. Wykonane na miarę będą pięknie wtapiać się w przestrzeń domu. Wszystkie te walory na etapie projektowania i tworzenia instalacji zapewni Eco Partner z Rokietnicy. którzy mają w tej metodzie grzewcze największe doświadczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2021, 20:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Też brałam ten system grzewczy pod uwagę. Jednak warto pytać gdyż dobrze wiedzieć, że mamy producenta wykonującego panele na podczerwień również według indywidualnego zamówienia. Muszę ich poszukać i podpytać o kilka kwestii.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2021, 20:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Marchewa napisał: Też brałam ten system grzewczy pod uwagę. Jednak warto
pytać gdyż dobrze wiedzieć, że mamy producenta
wykonującego panele na podczerwień również według
indywidualnego zamówienia. Muszę ich poszukać i podpytać
o kilka kwestii.


Też polecam. Mają całkiem spora wiedze i fajnie się z nimi rozmawia. Nawet jak nie zamówisz i się nie zdecydujesz, to zyskasz sporą wiedze na temat ogrzewania elektrycznego. Potrafią odczarować ten temat. Większość uważa, że to najdroższa metoda, ale już tak nie jest. Nowoczesne rozwiązania pokazują zupełnie inne możliwości. No i ta wygoda w sterowaniu takim rozwiązaniem. Dla mnie bomba.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2022, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jesteśmy w temacie nowoczesnych rozwiązaniach to może komuś z was przyda się namiar na firmę, która oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie smart rozwiązań. Takie systemy ITS łączą w sobie bardzo dużo elementów i działań mających na celu usprawnienie szeroko rozumianego połączenia w zakresie komunikacji, sterowania i zarządzania ruchem. Takie rozwiązania może dostarczyć firma https://thinkit.pl/kontakt z Warszawy.

Ten post był edytowany przez Michał Wawa89 dnia: 7 kwietnia 2022, 12:48
Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Pompa ciepła Liczba postów: 9 Grupa: Ekologiczny... Zastanawiacie się jaki piec wybrać. Poleca poczytać na stronie https://www.parex-kotly.com.pl/blog/jak- wybrac-piec-centralnego-ogrzewania-z-pod ajnikiem na tema...
  • dom energooszczedny Liczba postów: 150 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Ocieplenie budynku Liczba postów: 221 Grupa: Ekologiczny... Odpowiednie ocieplenie jest zawsze bardzo ważne. Pod adresem: https://cels.pl/ocieplanie/piana/ podsyłam namiary na pianę PUR od marki Cels. Ci mają duże doświa...
  • Elektromobilość zasilana z fotowoltaiki - jak to d... Liczba postów: 3 Grupa: Ekologiczny... To bardzo ciekawy temat i myślę, że warto go śledzić, bo coraz więcej osób będzie korzystało z elektromobilności. Od siebie dołożę jeszcze ten artykuł https://s...
  • energooszczędny domcio Liczba postów: 87 Grupa: Ekologiczny... Ze swojej strony mogę Wam polecić ofertę firmy, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli potrzebuje świadectwa energetycznego, to polecam Wa...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >