Ogrzewanie na ekogroszek

« Powrót do artykułu: Ogrzewanie na ekogroszek | « Powrót do grupy: Budowa i remont

10 kwietnia 2015, 08:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że mniejsze firmy powinny rozważyć montaż instalacji gazowej jako dodatkowego źródła ciepła. Sam zdecydowałem się na montaż do budynku biurowego przyłącza gazowego od http://www.weba.com.pl, koszta instalacji i późniejszego eksploatowania są znacznie niższe niż w przypadku rozwiązań podawanych w artykule.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2015, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ekogroszek jest ciekawym rozwiązaniem, ale musi być po pierwsze dobrej jakości, po drogie inwestor potrzebuje dobrego pieca z podajnikiem, np. kołtona. Dopiero te dwie rzeczy dadzą zadowalający efekt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2015, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ludzie palą ekogroszkiem, bo to po prostu nie jest droga forma ogrzewania. Trzeba mieć dobrego dostawcę oraz dobry piec. Kołton ma właśnie teraz dobrą ofertę pieców z podajnikiem. Kilku znajomych ma, nie narzekają.

Zgłoś | Cytuj | Link
Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2015, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja piec na ekogroszek kupowalem tutaj www.kotlostal.com.pl wedlug mnei warto, swietne rozwiazanie i duza oszczednosc pieniedzy. Do tego dochodza plusy dla srodowiska naturalnego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2016, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak ma się piec na ekogroszek to można palić czymś innym? Na przykład brykietem drzewnym? Bo taka własnie mnie refleksja naszła. Wydaje mi się, że w takich zwykłych węglowych piecach to można stosować różne paliwa stałe jak trocina, drewno itd. A jak jest w tych na eko groszek?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2016, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, ze skoro decydujesz sie na piec na ekogroszek to raczej innym opałem palić w nim nie możesz. NO chyba , ze zdecydujesz sie na piec w którym można palić różnymi rodzajami paliwa, ale to już będzie większy koszy.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2016, 02:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, jak się kupuje piec na ekogroszek, to pali się w nim tylko ekogroszkiem. Moim zdaniem taki piec to jest inwestycja nie tylko na lata, ale też bardzo ekologiczne i przyszłościowe rozwiazanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2017, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro zdecydowaliście się na piec, który chodzi na ekogroszek to mogę polecić wam www.sklep.weglosmyk.pl Jest to świetny sprzedawca węgla, który ma w swojej ofercie bardzo dobry ekogroszek.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 362

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >