Ogrzewanie podczerwienią - obrazy ceramiczne

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

6 grudnia 2016, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Istniejemy na Polskim rynku już od kilku lat i bardzo nam zależy na komentarzach na temat naszych produktów .
Stale udoskonalamy produkty finalne ale opinia od klienta końcowego jest dla nas bardzo ważna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 17 Grupa: Robimy inst... Przydomowa oczyszczalnia to zdecydowanie dobre rozwiązanie. Mam u siebie i sobie chwalę. Czasem tylko trzeba wrzucić tabletki do oczyszczalni i wszystko działa...
  • jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 401 Grupa: Robimy inst... Ja ze swej strony proponuję ogrzewanie elektryczne. Jestem z tej instalacji bardzo zadowolona, jest bezobsługowa, nie potzreba przy niej dodatkowych pomieszczeń...
  • jakie grzejniki Liczba postów: 231 Grupa: Robimy inst... Wogóle włśnie się zorientowałem, że w całym mieszkaniu mam Manissa, bo sklep w którym kupowałem cały "komplet" grzejników do mieszkania http://thomson24.pl ma p...
  • Jaki kocioł na eko groszek ? Liczba postów: 69 Grupa: Robimy inst... kotły z buderusa są solidnie wykonane, ja mam w domu kocioł właśnie tej firmy zamówiony w sklepie Instaltech w Strzyżowie na Tunelowej 2, sprawuje się świetnie
  • Jaki kocioł na biomasę ? Liczba postów: 64 Grupa: Robimy inst... Pewnie, że są takie kotły trzeba wiedzieć tylko gdzie ich szukać. My mamy taki produkt ze sklepu Instaltech w Strzyżowie: [url]http://instaltech24.pl

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16856 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 546

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >