Ogrzewanie podczerwienią - obrazy ceramiczne

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

6 grudnia 2016, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Istniejemy na Polskim rynku już od kilku lat i bardzo nam zależy na komentarzach na temat naszych produktów .
Stale udoskonalamy produkty finalne ale opinia od klienta końcowego jest dla nas bardzo ważna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Rurki miedziane czy PCV? Liczba postów: 33 Grupa: Robimy inst... Polecam www.instalator-bytom.pl jest to dobra hurtownia rur PCV u której my zawsze się zaopatruje i zwykle jest wszystko z nimi w porządku. Jedna chyba z tańszy...
  • jakie ogrzewanie wybrać? gazowe czy elektryczne Liczba postów: 557 Grupa: Robimy inst... Użytkownik Gość: dzosef napisał: też mi zostaje jak co roku pelletu i się zastanawiam czy taki pellet ma termin ważności w którym pellet zachowuje swoje wartośc...
  • Jaki kocioł na eko groszek ? Liczba postów: 98 Grupa: Robimy inst... Ja polecam kotły ekogroszkodwe z https://www.fokus-kotly.pl/ bardzo fajna jakość, minimalna w zasadzie obsługa. Kocioł mam do 150 metrowego domu. W pomieszczeni...
  • wybór kotła - Piecbud Liczba postów: 80 Grupa: Robimy inst... Firma TEKLA jest uznanym na rynku techniki grzewczej producentem automatycznych oraz komorowych kotłów centralnego ogrzewania. Zdecydowałem się na https://www.t...
  • jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 565 Grupa: Robimy inst... lewis równie tanie, bez obsługowe, a do tego znacznie bardziej ekologicznie jest ogrzewanie geotermalne, czyli pompa ciepła. polecam wybadać temat.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17890 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >