Ogrzewanie podłogowe Rybnik

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

9 listopada 2015, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Kilka dobrych lata temu wymieniałem w domu piec, wraz z całą instalacją CO. Teraz chciałbym założyć w kilku pomieszczeniach ogrzewanie podłogowe. Potrzebny mi jest więc ktoś, kto mógłby przygotować projekt, a potem zająć się montażem i przyłączami wraz z odpowiednim przygotowaniem podłoża i innymi tego typu kwestiami. Niestety firma, która zajmowała się wtedy moim CO już nie istnieje, a nie mam za bardzo czasu aby szukać fachowca na własną. Znalazłem co prawda kilka ofert, jednak szczerze mówiąc boję wybierać na chybił trafił. Z tego co wyczytałem, nieodpowiednie przygotowanie podłogi, i błędy w układaniu rur, mogą sprawić później nie lada kłopoty. Wolałbym więc tego uniknąć, dlatego gdybyście mieli namiar na kogoś solidnego z branży z okolic rybnika, to chętnie przygarnę. Być może są tu także jakieś firmy, które chciały by się podjąć zlecenia? Czekam na informacje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2015, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz zobaczyć ofertę wrocławskiego Termolitu http://www.termolit.pl/ogrzewanie-podlogowe.h tml - maja doświadczenie, także w krajach zachodnich UE, doskonałych specjalistów i najlepsze instalacje, które odpowiednio dobierają do każdego projektu, by spełniały oczekiwania klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2015, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc zależy mi na firmie z okolicy. Realizacje na odległość sprawdzają się jak nie ma problemów, ale jak coś się zaczyna pieprzyć, to zawsze lepiej mieć wykonawcę pod ręką...

Ktoś poleci mi firmę z Rybnika? Przypominam że chodzi o ogrzewanie podłogowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2015, 13:50

Zgadzam sie: good 1 bad

[quote=adrian.matecki]


Ktoś poleci mi firmę z
Rybnika? Przypominam że chodzi o ogrzewanie
podłogowe.


Firma PGB system całkiem dobrze radzi sobie z ogrzewaniem podłogowym, o ile dobrze kojarzę to działają gdzieś w okolicy Rybnika. Pracowali z nami jako podwykonawca na jednej budowie, i ogólnie to zrobili na mnie dobre wrażenie, inwestor też był zadowolony. Jeśli byłabyś zainteresowana namiarami to mogę dopytać chłopaków, albo po prostu wygooglaj ich sobie.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2015, 00:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro trzeba robić nowe ogrzewanie, to może warto zastanowić się nad zmianą systemu
grzewczego? Można zrobić podłogówkę tańszą i bezawaryjną. Chyba, że ktoś tubi problemy...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 listopada 2015, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik adamnowak napisał:
Firma PGB system całkiem dobrze radzi sobie z ogrzewaniem
podłogowym, o ile dobrze kojarzę to działają gdzieś w
okolicy Rybnika.


Dzięki za info, znalazłem namiary przez wyszukiwarkę. Sprawdziłem też opinie na forach i reputację mają ogólnie dobrą. Odezwę się do nich po długim weekendzie i poproszę o wycenę.

[quote="enerbau.plMożna zrobić podłogówkę tańszą i
bezawaryjną.

Co masz ma myśli?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2015, 21:56

Zgadzam sie: good -1 bad

Np. ogrzewanie powierzchniowe na podczerwień.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2015, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomysł może i nie głupi, ale jak dla mnie to zbyt kosztowna zabawa, no i trochę za dużo zachodu z tym by było. Na razie nie pozostaje mi nic innego jak porządnie zmodernizować obecną instalację.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2015, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli można ogrzewać taniej, to po co wyrzucać pieniądze na coś co jest drogie w eksploatacji, awaryjne i wymagające obsługi. Bez energii elektrycznej też żaden kocioł dzisiaj nie pracuje. Często o tym się zapomina!

Dlaczego kosztowna zabawa? Skąd Pan może wiedzieć ile takie ogrzewanie kosztuje? Maciej powróżył? ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2015, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=enerbau.pl]
Dlaczego kosztowna zabawa? Skąd Pan może wiedzieć ile
takie ogrzewanie kosztuje? Maciej powróżył? ;)

Aby określić szacunkowe koszty wystarczy w internecie trochę poszukać. Z tego co czytam to koszty położenia tego typu instalacji od zera, mogą być nawet kilkukrotnie wyższe, od kosztów podłączenia ogrzewania podłogowego pod istniejącą instalację CO. A piszę to na podstawie wstępnej wyceny od poleconej mi tu firmy pgb.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >