Ogrzewanie w domu

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 34 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  28 29 30 31 32  ▸  ▸▸

27 stycznia 2017, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja z kolei chciałabym kupić sobie kominek, bo bardzo lubię zapach i widok palonego drewna. Zależy mi nie tylko na jak najniższej cenie zakupu kominka, ale również na jego wysokiej jakości. Dom jest sporych rozmiarów i ze względu na to kominek będzie bardzo często używany i musi być przystosowany do częstego palenia. Szukałam już takich kominków w sklepach internetowych i trafiłam tu http://kratki.com/sklep/pl/category/2/wklady- kominkowe/3/wklady-z-plaszczem-wodnym . Mają tu kominki z płaszczem wodnym, który moim zdaniem jest świetnym rozwiązaniem, bo taki kominek może bez problemu zastąpić piec c.o. Jednak nie wiem na jaki konkretnie powinnam się zdecydować. Może ktoś z Was jest w stanie mi doradzić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2017, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Sezon grzewczy w pełni, porad czym i jak ogrzewać mnóstwo a czy ktoś pomyślał o wentylacji w mieszkaniu czy domu? Ja mam kominek i przy okazji instalacji monterzy doradzili mi wykonanie dobrej wentylacji w domu. To podstawa bezpiecznego użytkowania kominka czy pieców gazowych. Wszystkie niezbędne elementy wentylacji w tym kratki, wyrzutnie kupiłem w sklepie Sawpol http://www.sawpol.pl/pl/oferta/13-wyrzutnie-s cienne . Mają duży wybór atestowanych produktów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2017, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii dostawcy opału w tym węgla oraz ekogroszku, wysokiej kaloryczności oraz jakości, to mogę zaprosić również na Smarttrans.net.pl dodatkowo teraz mamy atrakcyjne rabaty i promocje.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2017, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Korek123 napisał: na mam piec na ekogroszek i jestem zadowolony. Nie niewielki
domek i nie ma problemu z ogrzaniem go. Poza tym udało mi
się kupić kocioł w okazyjnej cenie od http://499.com.pl/

Zadowolony producent smogu się odezwał! Cieszyć się z trucia innych ludzi, to dopiero radocha!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2017, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w mieszkaniu niecałe 50m2 zastosowałem ogrzewania na podczerwień w porozumieniu z infrapanel.pl. Eksploatacja wynosi mnie niecały 1000 zł rocznie. Jakość ogrzewania bardzo wysoka, naturalna dla organizmu. Wszędzie, w każdym miejscu mieszkania jest identycznie ciepło. Dobrze się śpi, dobrze się oddycha. Producent przedstawił mi projekt, przeprowadził montaż, dał 10 lat gwarancji i potwierdził żywotność systemu na 80 lat. Trudno o lepszą ofertę. Grzejnik ma emiter podczerwieni na zewnątrz, więc to jeszcze dodatkowo ponosi wydajność. W każdym pomieszczeniu możesz sobie wyregulować inne temperatury przez podłączenie z termostatem. Warto załatwić wtedy dobrego elektryka, żeby nie stracić warunków gwarancji. Moim zdaniem się opłaca, ale trzeba poznać specyfikę obiektu, rozplanować ustawienie, no i trafić na dobre, wydajne technologie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2017, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: filip785 napisał: U mnie w mieszkaniu niecałe 50m2 zastosowałem ogrzewania
na podczerwień w porozumieniu z infrapanel.pl. Eksploatacja
wynosi mnie niecały 1000 zł rocznie. Jakość ogrzewania
bardzo wysoka, naturalna dla organizmu. Wszędzie, w każdym
miejscu mieszkania jest identycznie ciepło. Dobrze się
śpi, dobrze się oddycha. Producent przedstawił mi
projekt, przeprowadził montaż, dał 10 lat gwarancji i
potwierdził żywotność systemu na 80 lat. Trudno o
lepszą ofertę. Grzejnik ma emiter podczerwieni na
zewnątrz, więc to jeszcze dodatkowo ponosi wydajność. W
każdym pomieszczeniu możesz sobie wyregulować inne
temperatury przez podłączenie z termostatem. Warto
załatwić wtedy dobrego elektryka, żeby nie stracić
warunków gwarancji. Moim zdaniem się opłaca, ale trzeba
poznać specyfikę obiektu, rozplanować ustawienie, no i
trafić na dobre, wydajne technologie.


Szkoda, że żywotność systemu nie wynosi 100 lat albo 200 lat.
To byłby hit, chałupy już nie ma, a ogrzewanie jeszcze działa!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2017, 20:44

Zgadzam sie: good 0 bad

jeszcze chwila, a ten rodzaj ogrzewania będzie przynosił zimne drinki. Ciekawe, że takie bezkonkurencyjne ogrzewanie potrzebuje reklamy, bo z takimi zaletami powinno być sprzedawane na kartki.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2017, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że węgiel wychodzi lepiej, taniej i mniej robotoy jest przy nim. W sensie nie wypala sie tak szybko

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2017, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba być inteligentnym inaczej by wierzyć w takie bzdury! Kto dziś pali węglem jest szkodnikiem społecznym.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2017, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Szkodnikami są handlowcy którzy opowiadają bajki

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 34 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  28 29 30 31 32  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >