Okna drewniane i drewniano-aluminiowe w aranżacji wnętrz

« Powrót do artykułu: Okna drewniane i drewniano-aluminiowe w... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

17 maja 2018, 17:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie takie okna są bardzo wytrzymałe.Ostatnio u siebie musiałem zamontować siatkę ochronną. Zamówiłem na https://fulo.pl . Teraz wiem, że na pewno nic się nie stanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2018, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre okna są bardzo ważne, zgadzam się z Wami :p Dlatego właśnie postawiłam na rzeszowski RES DOM : www.res-dom.pl, z ręką na sercu polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2019, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam rękami i nogami będę bronił drewnianych.. Sam jestem posiadaczem takowych od ponad 2 lat i jestem mega zadowolony. Producent w moim przypadku to Drutex. Same okna wizualnie prezentują się świetnie. Moim zdaniem - udany zakup.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2019, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna drewniane mają naturalny czar, ale nie ulega wątpliwości że stolarka PCV jest praktyczniejsza w utrzymaniu, bo nie trzeba jej konserwować. Jeśli dobrze się rozejrzeć, można znaleźć okna z tworzywa, które do złudzenia przypominają drewniane, jedną z najbogatszych palet odcieni różnych gatunków drewna mają bodajże producenci okien Schuco, np.: www.jezierski.com.pl/pcv-kolory/

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2019, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jeszcze nie wybrałeś/aś ostatecznie modelu to moim zdaniem dobrym rozwiązaniem będzie jeżeli na przykład umówisz się na spotkanie w takiej firmie jak Anex Okna Raszyn, ja spotkałem się tam z naprawdę świetną obsługą i szerokim wyborem jedynie sprawdzonych modeli okien. Specjalista oczywiście podszedł do tematu profesjonalnie i dokładnie pokazał nam całą ofertę oraz możliwości w naszym budżecie również jeżeli chodzi o wymierzenie i cały montaż wszystko poszło po naszej myśli, okna są już zamontowane a żadne niepokojące sytuacje np. z przeciekaniem, czy nieszczelnościami się nie pojawiają.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >