Okna trzyszybowe

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸

25 czerwca 2020, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ja wiem. Oglądałem w Sampre okna Oknoplastu o grubości 82 mm - winergetic premium passive, czyli nie takie znowu grube. Oknoplast ma w swojej ofercie pakiety z zastosowaniem szyb 3 mm o całkiem dobrych parametrach - Uw=0,59 przy Ug=0,3. Ale to już pakiet trzykomorowy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2020, 16:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcecie połączyć dobre parametry, ładny wygląd i bezusterkowość to Fakro linia INNOVIEW. Okna drewniano-aluminiowe, bardzo ładnie dopracowane, pasujące i do klasycznych i bardziej nowoczesnych domów. Zapewniają też fajnie bezpieczeństwo, bardzo trudno je sforsować

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2020, 22:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie podobają się okna tarasowe Fakro Innoview SKY, wyglądają bardzo imponująco. Okna to inwestycja na lata, więc lepiej wybrać coś z wyższej półki.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2020, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z poprzednikiem. Sam początkowo miałem inwestować w kalsyczne okna PCV. Jednak trafiłem na reklamę Fakro i jestem zadowolony z wyboru. Okna spisują się świetnie, są dobrze wykonane, a przy tym wyglądają o wiele lepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2020, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

A new company in which over half a year more than 7 million people have registered. https://crowd1.com/signup/evg7773 Profit comes from the shares of the world's largest gaming channels. Cruise, travel, Gambling, mobile share with us 50%. Passive and active income

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2020, 20:01

Zgadzam sie: good 0 bad

no okna plastikowe niestety nie są najwyższej jakości. sam tez zdecydowałem się na innoview od Fakro i jak dotąd jestem bardzo zadowolony. Bralem pod uwagę kilka parametrów, przede wszystkim trwałość, energooszczednosc i bezpieczeństwo. Okna sa trwale, bo w środku są drewniane, a na zewnątrz aluminiowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2020, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna Fakro Innoview są rewelacyjne, widziałem je na targach i zamierzam w nie zainwestować. Są energooszczędne , zbudowane są z aluminium i drewna, można do nich dokupić markizy zewnętrzne. Bardzo mi się podobają.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2020, 21:35

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy okna 4 szybowe zależało nam na podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej. Okna są przy tym energooszczędne. Zamawiane w salonie partnerskim OKNOPLAST. Producent godny polecenia. Nie jest najtańszy, najdroższy też nie i warto postawić na okna premium.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2020, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Z zalet szyb trzyszybowych - energooszczędność (tak ważna w nowoczesnym budownictwie), izolacja akustyczna. Z wad - wyższa cena i (ponoć) przepuszczalność światła (w porównania do dwuszybowych). Podwójne oszklenie to być może dobry wybór dla starego lub o cienkiej termoizolacji domu. W niedocieplonych budynkach montaż okien trzyszybowych jest bez sensu, bo to i tak nie zatrzyma ciepła w domu, zimne powietrze znajdzie inne wejście (chociażby przez dach). Przy budowie domu energooszczędnego lub pasywnego zdecydowanie lepiej jest zainwestować w okna trzyszybowe. Podsyłam jeszcze ten artykuł, może komuś pomoże: https://eurocolor.com.pl/blog/jakie-okna-plastikowe-do-domu/

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2020, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Patrząc na nowe wymogi dotyczące oszczędności energii, które będą obowiązywać już od przyszłego roku, teraz trzeba rozglądać się za oknami trzyszybowymi w sprawdzonych systemach. Tylko one mogą zapewnić wymagane współczynniki przenikanie ciepła, co jest ważne z punktu widzenia certyfikacji energetycznej budynku (a każdy nowy budynek powinien posiadać świadectwo charakterystyki energetycznej). Szczególnie dobre pod tym względem rozwiązania oferuje firma MarkBud z Łomianek pod Warszawą, która produkuje swoje okna na energooszczędnych systemach Schuco https://markbud.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 22 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 243

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >