Okna,rolety

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 lutego 2013, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Moglibyście coś powiedziec o Iskro ?
Ma ktoś z was od nich okna ?
Jak sie sprawdzaja ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2013, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja akurat nie posiadam okien z tej firmy,ale podaj jaki budżet chcesz przeznaczyć na ich zakup i postaramy się doradzić coś odpowiedniego,tak byłoby najlepiej.


www.Massi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2013, 14:58

Zgadzam sie: good 2 bad

Ja sporo o nich słyszałem i to same dobre rzeczy ;) Podobno sprawdzaja się bardzo dobrze, tez się zastanawiam nad nimi bo za pół roku sam bede musiał wymieniać okna ;) ale w 99 % raczej sie zdecyduje ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2013, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli wiesz coś więcej na ich temat,to może podaj chociaż jak kształtują się przykładowe ceny za wymianę okien? To się przyda wielu użytkownikom na forum.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2013, 14:45

Zgadzam sie: good 1 bad

Ja mam drzwi z iskry wcale drogo nie kosztowały. Dobrze się sprawują. Prezentują się też ładnie. dobrze że tam kupiłem. To dobry sklep.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2014, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest wiele firm oferujących ciekawe rolety i żaluzje do domu. Ja osobiście jednak preferuje produkty Debastor.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2014, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest wiele firm oferujących ciekawe rolety i żaluzje do domu. Ja osobiście jednak preferuje produkty Debastor.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2014, 08:40

Zgadzam sie: good 0 bad

nie bardzo się znam na tej firmie, to się nie wypowiem. Jeśli chodzi o okna decydujemy się z mężem na drewniane, począwszy myśleliśmy o aluminiowych, jednak pod paroma względami m.in. wizualnymi pasują nam te pierwsze. Skorzystaliśmy z oferty firmy http://www.assko.pl/ i mam nadzieję,ze za parę lat będziemy zadowoleni z wyboru tego rodzaju okien;)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2014, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie do drewnianych zniechęca koniecznośc pielęgnacji. Są bardzo ładne, ale ja jestem bardzo leniwy. Udało mi się znaleźć kompromis http://famix.pl/famix/okna-pcw (te ostatnie, salamander). takie okna i ładnie wyglądają i będą mam nadzieję ciepłe i trwałe.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2014, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałbym się nieco dowiedzieć o oknach na poddasze? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tych sprawach? Sam nie wiem na co konkretnie zwrócić uwagę, na razie podobaja mi się okna firmy http://fincostal.com.pl/okna-aura/ i cenowo rownie się dobrze prezentują, ale może mógłbym liczyc na jakies podpowiedzi z Waszej strony ?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 281 Grupa: Porady i op... Czemu samodzielnie próbujecie wybierać klimatyzator? Przy wyborze takiego urządzenia trzeba uwzględnić mnóstwo czynników technicznych, o których łatwo zapomnieć...
  • Czy rolety mogą poprawić izolację akustyczną pomie... Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Hej, Zastanawiam się, czy rolety mogą pomóc w redukcji hałasu w moim domu. Czy pewne rodzaje rolet są bardziej efektywne w poprawie izolacji akustycznej niż inn...
  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 336

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >