Olejowanie czy lakierowanie podłogi?

« Powrót do artykułu: Olejowanie czy lakierowanie podłogi? | « Powrót do grupy: Wnętrza

1 kwietnia 2015, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam już jaki czas podłogę z Baltic wood, doradzili mi tam w sklepie jak się zając taką podłoga, aby przetrwała lata. Najlepiej bezpośrednio w sklepie się dowiedzieć jak nalezy obchodzić sie z drewnem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2015, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem jak to wygląda u innych producentów, ale rzeczywiście baltic wood ma swoją linii produktów do pielęgnacji podłogi.
W ogóle regularne odkurzanie, łagodne środki, unikanie nadmiaru wody do mycia itp. pozwoli zachować piękny wygląd podłogi przez lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2017, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, stoję przed tym samym dylematem, choć jednak bliżej mi do decyzji, aby wybrać jednak [urlhttp://www.klinikaparkietu.pl/]olejowanie podłóg Warszawa. Bardzo mi się podoba efekt, jaki daje ten zabieg. Może ktoś się podzielić swoim doświadczeniem z tego zakresu? I kto Wam robił lakierowanie / olejowanie? My będziemy korzystać z usług Kliniki Parkietu.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2017, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, stoję przed tym samym dylematem, choć jednak bliżej mi do decyzji, aby wybrać jednak olejowanie podłóg Warszawa. Bardzo mi się podoba efekt, jaki daje ten zabieg. Może ktoś się podzielić swoim doświadczeniem z tego zakresu? I kto Wam robił lakierowanie / olejowanie? My będziemy korzystać z usług Kliniki Parkietu.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2017, 06:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Obydwie propozycje i formy zabezpieczenia podłogi są dobre, w zależności od rodzaju drewna na jakie się zdecydujemy. Akurat podłogami zajmujemy się na co dzień i chętnie doradzimy na www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Szafka RTV imitująca kominek Liczba postów: 12 Grupa: Wnętrza A jeśli rozglądasz się za ciekawymi wariantami szafek RTV w modnym wydaniu to możecie też zajrzeć na https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie -1531.html gdzie zn...
  • Kołki rozporowe - czyli jak bezpiecznie wieszać? Liczba postów: 19 Grupa: Wnętrza Warto mieć w tym celu odpowiednie narzędzia oraz rzecz jasna same kołki także powinny być wysokiej jakości wykonania, od tego zacznijmy.
  • Jak urządzić pokój małego kibica Liczba postów: 10 Grupa: Wnętrza U mnie dzieciaki również mają w bardzo podobnym stylu swoje pokoje urządzone i ja jestem zdania, że ogólnie strefy kibiców są czymś bardzo fajnym. Muszę dodać,....
  • Jak wybrać parapet zewnętrzny? Liczba postów: 24 Grupa: Wnętrza Jedno jest pewne popularność parapetów marmurowych wynika w dużym stopniu z renomy, którą cieszą się elementy z naturalnego kamienia — dodajmy, że w dużej mierz...
  • Baterie umywalkowe ścienne - tradycyjne i bezdotyk... Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Jeśli szukasz stylowych propozycji w zakresie baterii umywalkowych podtynkowych to warto zapoznać się z ofertą marki Oltens i tutaj https://oltens.com/pl/bateri...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >