Opony na lato

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

11 września 2020, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chcesz poznać jeszcze jakieś dodatkowe opinie, to muszę przyznać, że strona, o której mówisz wśród mechaników, jak i ich klientów jest bardzo polecana. Bez problemu można tam dobrać opony, a wystarczy tylko podać podstawowe parametry swojego samochodu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2020, 09:29

I jeśli nie wiem, jakie dobrać opony do mojego samochodu to oni wszystko doradzą? Mam zawsze z tym spory problem, bo kompletnie na takich kwestiach technicznych się nie znam. Myślę, że tam bezpośrednio mi doradzę - mam rację?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2020, 11:41

Z pewnością trzeba regularnie wymieniać opony.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2020, 11:34

Użytkownik Gość: bartek2111 napisał: I jeśli nie wiem, jakie dobrać opony do mojego samochodu
to oni wszystko doradzą? Mam zawsze z tym spory problem, bo
kompletnie na takich kwestiach technicznych się nie znam.
Myślę, że tam bezpośrednio mi doradzę - mam rację?

To jest hurtownia w której masz też obsługę klienta. Doradzą Ci co i jak jak nie wiesz jakie opony do pojazdu dobrać. Tam ewentualnie masz też zwrot do 14 dni jakby jednak coś nie pasowało, ale to profesjonalna hurtownia wiec raczej wszystko pyknie.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2020, 12:00

Zaraz zaczyna się moment a zmuszony jestem nabyć nowe opony na zimę. Istnieje pełno różnych wariantów zaś nie mam wiedzy jakie zamówić. Znalazłem różne opony do mojego pojazdu jednak ceny dużo się różnią. Znalazłem oponę marki Royal Black https://oponymotor.pl/royal-winter-p-18533.ht ml są w korzystnej cenie i dodatkowo dostają korzystne oceny. Co o nich myślicie? Chciałbym również zapytać czy w oponach zimowych znaczący jest element tarcia oraz czy warto przepłacać za oponę o klasie C.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 września 2020, 17:42

To zapytaj o to w hurtopony.pl. Tam mają ludzi co się na tym znają i z pewnością Ci doradzą kwestii tego elementu tarcia.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2020, 10:26

Zerknąłem w temat, aby sprawdzić jakie sklepy polecacie,bo teraz to akurat szukam zimówek. Miałem okazję sprawdzać już hurtopony.pl, no i porównując z innymi, ceny mają naprawdę bardzo dobre, więc chyba się skuszę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16157 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >