Opony wielosezonowe - jakie?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

27 listopada 2021, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Hejka,

muszę znaleźć dla rodziców opony wielosezonowe 17 cali i niestety na tym się zbytnio nie znam. Nie chcą opon zimowych i letnich, bo im żal kasy na przekładanie i przechowywanie opon (mieszkają w bloku, więc nie są w stanie tego robić we własnym zakresie. Może ktoś z Was polecić dobre (i wiadomo - tanie) opony wielosezonowe? Aha rodzice mają felgi stalowe ze starych opon w dobrym stanie, więc kwestia zakupu felg odpada:)

Dzięki za pomoc!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2021, 20:04

Zgadzam sie: good 0 bad

hej, wiesz co jak Twoi rodzice jeżdżą raczej po mieście i chcą uniknąć zmiany opon co sezon to faktycznie takie wielosezonowe opony są dobrym rozwiązaniem. Zerknij sobie na zestawiania opon całorocznych na wulkanista.pl. Tam masz porównanie parametrów, więc nawet jak za bardzo się na tym nie znasz to spokojnie rozkminisz, które opony będą najbardziej odpowiednie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2021, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, ten portal wulkanista.pl jest naprawdę fajny i konkretny. Co ważne dla mnie - ma rzetelne opinie (sprawdzone opinie) na temat setek/tysięcy opon! I to realnych użytkowników opon. No i fajne opisy, porównania, testy, rankingi. No tak, przekładki opon, szczególnie mieszkając w mieście, to kłopot i dodatkowa kasa za ich przechowanie. Można tak liczyć, że rocznie to wychodzi jakieś 200-300 złotych za całość - czyli 3-4 lata i mamy komplet nowych, całorocznych opon w tej cenie. To nie lepsza opcja?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2021, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś będzie szukał nowych opon jednak nie wie jaki ma rozmiar polecam zajrzeć na https://jakie-opony.pl/ serwis ze sporą bazą aut

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2021, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie wiem czy warto w wielosezonowe inwestować, bałabym się jeździć w nich po śliskim

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google
Ten post był edytowany przez morella1 dnia: 21 grudnia 2021, 18:26
Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2023, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Przez długi czas miałem problemy z pogiętymi lub wgniecionymi felgami. Znajomy polecił mi udać się tutaj, na autoopony.com. Muszę powiedzieć, że naprawdę podoba mi się ich usługa. Jeśli też zastanawiacie się nad skorzystaniem z takiej oferty, to myślę, że warto sprawdzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2024, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Zakup opon nie jest łatwym zadaniem, dlatego lepiej posłuchać w tym zakresie specjalistów. Polecam współpracę z Wacar. Mają szeroki wybór + serwis i przechowalnię. Mieszczą się na Racławickiej

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2024, 00:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Opony od nich dopasowane, dobrej jakości i podczas jazdy w różnych warunkach po prostu zachowują się dokładnie tak, jak powinny

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 330

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >