Oryginalne meble i oświetlenie :-)

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸

14 marca 2017, 08:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko moim zdaniem jest kwestią gustu oraz oczywiście wizji, kreatywności. Czasem im więcej oświetlenia i różnych ozdób tym gorzej wychodzi to w praktyce. Często oświetlenie dopasowujemy pod katem właśnie mebli, w zasadzie do każdych dobrze sprawdzą się ledy.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2017, 10:29

Zgadzam sie: good 1 bad

A co sądzicie o lampach z bębnów od pralek?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2017, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Stare meble fajnie odnowić papierem ściernym, przemalować na biało i ozdobić sztuką decoupage. Na pewno wszystko znajdziesz w poradach w internecie. Ja tak właśnie ozdobiłam pokój mojej córki, a ciekawe instrukcje znalazłam tutaj http://blog.mirjan24.pl/5-rzeczy-ktore-nastol atek-chce-miec-w-swoim-pokoju/ Warto czasem trochę poszperać :)

Ten post był edytowany przez Co_ffee dnia: 18 marca 2017, 09:32
Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Z bębnów od pralek ? ... nie podoba mi się to . Owszem widziałam ale grill z bębna od pralek . Natomiast lampy lubię takie inne że tak to ujmę , ale niezbyt udziwnione ;) W moimprzypadku udane zakupy oświetlenia były na lumenpro.pl . Jest na prawdę w czym wybierać . Lampy takich producentów jak max light , zuma line czy Cleoni ;)w dodatku za przesyłke nic nie płaciłam, bo zamówienie miałam powyzej 100 zł ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2017, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Grill to i ja widziałam, ale lamp to nie, a jestem w temacie bo urządzamy pokój naszej córki i szczerze powiem, że nie bardzo wiedzieliśmy jak to zorganizować z tym oświetleniem, żeby było dobrze. Ale od czego mamy internet, wystarczyło tylko trochę poszukać. Poczytajcie sobie http://www.jagodowykot.pl/oswietlenie-w-pokoju-dzieciecym/ jak fajnie można wszystko zgrać ze sobą. Fajny i bardzo pomocny artykuł, a na dodatek nie musiałam daleko szukać wielu rzeczy, bo miałam je na wyciągnięcie ręki, wystarczyło tylko wybrać i zamówić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2017, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Na razie próbuję samodzielnie wykombinować, jak urządzić poszczególne pokoje, korzystam z porad, które znajdę w internecie. Mądre rzeczy znalazłam tutaj http://daa.pl/yZr, jeszcze kilka takich i będę w stanie stworzyć koncepcje aranżacji na wszystkie pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2017, 17:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Oświetlenie to najprostsza sprawa, wystarczy kilka lamp ledowych, najlepiej activejet bo sa nie zniszczalne i oczywiście te o neutralnej barwie światła i problem rozwiązany

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2017, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

A pewnie, że w sieci można znaleźć masę inspiracji. Nasze mieszkanie też dzięki takim gotowym aranżacjom urządziliśmy. Wystarczyło tylko trochę czasu poświęcić na czytanie i podejrzenie. Na dodatek prawie zawsze podane są namiary na sklepy , a to bardzo duże ułatwienie bo nie trzeba już szukać skąd one są. Dzieki takim namiarom udało mi sie trafić do gdmmeble.pl i raczej prędko sie od nich nie przeprowadzę do innego sklepu. Mają bardzo ładne i ciekawe meble, a i cena jest dość rozsądna, o jakości to juz nie będę się rozpisywać.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2017, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie najbardziej oryginalnymi meblami obecnie są krzesła metalowe i przezroczyste, fajnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach, gdzie dba się o zachowanie odpowiedniego stylu. O połączeniu metalowych krzeseł i stylu industrialnego pisano tutaj: http://camomille.pl/jakie-metalowe-krzesla-do -industrialnego-wnetrza.php i dlatego tak zaciekawił mnie ten temat.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2017, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj mi tez sie podobają takie przeźroczyste krzesła. Wczoraj oglądałam w Mebluj Dom naprawdę są świetne, podoba mi sie i to bardzo ten model Mirror tak nowoczesna elegancja. Poważnie zastanawiam się nad ich zakupem, to dobre rozwiązanie nawet na taras bym mogła je sobie postawić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6401 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Baterie prysznicowe - jakie wybrać Liczba postów: 6 Grupa: Wykańczamy... W zakresie baterii prysznicowych to warto zapoznać się z ofertą Oltens u których możliwości w tym zakresie jest naprawdę sporo i na https://oltens.com/pl/bateri...
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 395

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >