Osiedle Ostródzka Warszawa

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

24 sierpnia 2016, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Forumowiczów. Chciałbym kupić mieszkanie na warszawskiej Białołęce, na Osiedlu Ostródzka: http://www.osiedleostrodzka.pl/ i moje pytanie do osób, które w tam mieszkają/były na spotkaniu – jak wam się podoba, jak się mieszka i jaka jest okolica.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2016, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat ja też szukam jakiegoś mieszkania w Warszawie. Nie brałem pod uwagę Białołęki, raczej Bielany, ale ta inwestycja naprawdę jest bardzo fajna. Widzę, na zdjęciach, że wszystko jest fajnie dopracowane. Wybiorę się na początku września zobaczyć na żywo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2016, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne mieszkanka. Akurat mieszkam pod Warszawą, ale jakbym miała kupić mieszkanie w stolicy to na taką iwnestycję bym się właśnie zdecydowała.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2016, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie na taki projekt http://ncinvestment.pl/? Mieszkania znajdują się na Bemowie w Warszawie, nie są one jeszcze oddane ale sprzedaż już ruszyła, przewidywany termin ukończenia inwestycji to II kwartał 2017 roku.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2016, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Łostoch napisał: Akurat ja też szukam jakiegoś mieszkania w Warszawie. Nie
brałem pod uwagę Białołęki, raczej Bielany, ale ta
inwestycja naprawdę jest bardzo fajna. Widzę, na
zdjęciach, że wszystko jest fajnie dopracowane. Wybiorę
się na początku września zobaczyć na żywo.


Nie bielany, ale ale jeśli dzielnica nie jest jeszcze taka bardzo kluczowa to spójrz na te realizacje http://apm-development.com.pl/projekty/#simpl e2

Z żoną już oglądałem kilka ich mieszkań na woli i mokotowie o naprawdę są fajne, dobrze zlokalizowane no i ceny przystępne, nie są wygórowane a jakość ok. Wykańczamy akurat sami ale jest kilka opcji wyboru standardu wykończenia "pod klucz".

Ten post był edytowany przez lewis dnia: 18 listopada 2016, 15:55
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2021, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy Białołęka to szczyt marzeń, ja wolę Mokotów, i takie mieszkania ja te na osiedlu Bartycka 49 Apartamenty, powstają tam kameralne budynki a mieszkania będą miały przestronne, designerskie wnętrza. Jest też bardzo rozwinięta infrastruktura dzięki której bardzo wygodnie się tam mieszka

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2021, 07:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też myślę ostatnio o kupnie mieszkania w Warszawie

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >