Ospel czy warto?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

28 stycznia 2016, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto .Raz ,zę mają dobry osprzęt to jeszcze teraz stworzyli nową kolekcje ( ale nie wiem czy ona jest juz w sprzedaży )- sonata nowe srebro , gdzie w łącznikach i gniazdkach jest miedź przecidronboustrojowa . Ogólnie jak tak patrzyłam na artykuł to bardzo fajnie te gniazdka wyglądają . I faktycznie przydatne w szkołach i przedszkolach gdzie przewija się mnóstwo chorób.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2016, 17:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także mam gniazdka z ospela , ale o tych przeciwiwrusowych jakichs to nie słyszałam jeszcze ;)A same gniazdka są bardzo dobrej jakości ;) Polskie ;) to przede wszytskim

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lutego 2016, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o artykuły oświetleniowe,to zapraszamy także na Lednaise.com gdzie znajdziecie ich szeroki wybór i zawsze możecie liczyć na pomoc fachowej obsługi.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2016, 18:01

Zgadzam sie: good 0 bad

wybierają Ospel wybiera się dobrą i przede wszystkim polską markę. mają naprawdę fajny sprzęt, który warto kupić. wiele kolekcji, dobre ceny - chyba nic więcej o nich mówić nie trzeba.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2016, 20:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się Maćkiem , nie dośc ,ze ospel ma sprzęt bardzo dobry jakościowo to jeszcze w dodatku ma szeroką palete kolorów oferowanych produktów, oraz są łatwe i bezpieczne w montażu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lutego 2016, 20:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ospel to naprawdę dobry sprzęt, w rękach czuć róznicę pomiędzy standarowymi produktami "bezimiennymi" a Ospelem - dobrze zalakierowane, nie robią się szramy, ani nie pękają przy byle kontakcie z jakimś tworzywem

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2016, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

z ospela mają łączniki w różnych kolorach , ostatnio widziałam w kolorach biały , kremowym brązowym i czerwonym ;) a takze wykonane ze stali nierdzewnej ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2016, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja akurat spotkałem pozytywne opinie na temat ich instalacji,więc jeżeli tylko cenowo również nam to odpowiada,to czemu nie,warto się nad nią zastanowić.

www.KlamkiOutlet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2016, 21:12

Zgadzam sie: good 0 bad

ja myslę ,ze warto , kupiłem raz jedno gniazdko , tak na wypróbowanie w markecie budowlanym by zobaczyć jak sie będzie sprawować . I musze powiedzieć ,ze sa funkcjonalne,łatwe i bezpiecznie w montażu.dlatego teraz , jak będę mieć remont w dou wymienie cały obecny osprzęt elektryczny na ospela .

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2016, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli chcesz zainwestowac w puszki , odgałexniki to jak najbardziej polecam . zakupilem z ospela puszki podłogowe oraz włączniki i gniazdka w różnych kolorach i wzorach . a czy warto kupić > uważam ze warto , ze względu na jakosc , cene oraz fakt ,ze są to polskie produkty a nie zagraniczne

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 357

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >