Ospel czy warto?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

24 marca 2016, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w kwestii instalacji elektrycznej,zestawów światłowodowych,to również jesteśmy w stanie pomóc,zajmujemy się tym na co dzień i doradzimy,zobaczcie na www.Intersell.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2016, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

wydaje mi sie, że warto - u mnie jak na razie impresja spisuje się nieźle i nie mogę złego słowa powiedzieć na Ospel - mimo iż jak to nie którzy twierdzą Ospel to polska firma a więc pewnie słaba. jak narazie wszystko ok - co najważniejsze fajny design za nie wielkie pieniądze mamy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2016, 07:30

Zgadzam sie: good 0 bad

A zaglądaliście już na www.Intersell.pl ? Bo jeżeli nie to teraz jest najlepszy czas na to aby nadrobić zaległości i wybrać odpowiedni osprzęt elektryczny dla siebie,zobaczcie koniecznie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2016, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

co z tego ze Ospel to polska firma. I bardzo dobrze. Ładny osprzęt, dobrze wykonany, solidny...wiec czego chcieć więcej. ważne żeby spełniał swoje zadanie!

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2016, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakość względem ceny za podzespoły Ospel jest całkiem w porządku,więc możesz spróbować. Zresztą w dobrych sklepach internetowych znajdziesz szeroki wybór wielu artykułów do domu związanych z elektryką,narzędzi czy chemią budowlaną,poszukiwania zacznij od Gospodarski.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2016, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

to ,ze polska to właśnie tymbardziej powinno się mieć zaufanie , a nie do zagranicznych producentów , którzy często gęsto robią nas w przysłowiowego balona . Tak jak np niektórzy producenci oszukuja w sprawie agregatów , co do uzwojenia ,ale to juz inny temat . dla mnie ospel jest bardzo dobrą firmą , z tradycja bo jest wielu wielu lat na rynku i ma bardzo bogatą ofertę , nie tylko gniazdka i właczniki , ale równiez przedłuzacze czy naet czujniki tlenku węgla . pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2016, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jak najbardziej zainwestowac w ospela . Zawsze co jakiś czas wychodza nowe kolekcje , wszytskie sa super ale ale najlepsze wg mnie , czyli takie perełki , to ospel -sonata nowe srebro z miedzią cu + oraz teraz jakis miesiac temu , bodajże nowa impresja wykonana ze szkła oraz metalu , ogólnie świetnie sie prezentuja włączniki z tej kolekcji

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2016, 08:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też bym zainwestował moim zdaniem warto i dobrze to wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2017, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat co do instalacji elektrycznych oraz systemów oświetleniowych, to uważam iż na tych podzespołach nie warto oszczędzać jeżeli chcemy utrzymać dobrą i wysoka jakość przez lata. Na stronie Rommark.pl doradzimy i pomożemy gdyż właśnie to jest nasza specjalizacją teraz dodatkowo mamy ciekawe promocje na wybrane artykuły oświetleniowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2017, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jak najbardziej warto . Godny polecenia osprzęt , oraz moim nowym nabytkie jest teraz system sterowania zdalnego presto z ospela . Mega wygoda

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 400

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >