Osuszanie murów metodą grawitomagnetokinezy

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

31 grudnia 2008, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

czytam, ogladam, analizuje

dziala wylacznie do powierzchni gruntu .. a co po spodem .. syf kila i mogila przez 20 lat ?? po jakim czasie od zastosowania, wilgoc znow wejdzie na sciany??

nie podaja ceny , bo to trzeba indywidualnie ok ... ale podaliby chociaz przykladowa cene za przykladowy dom ... ile takie cos kosztuje ??
czy taniej wyjdzie okopac budynek i zrobic izolacje pozioma w ciagu 2 miesiecy (pionowa tez w glab gruntu ile sie da), czy zastosowac urzadzenie dzialajace 1-5 lat tylko do powierzchni gruntu?

po prostu nie wierze w dzialanie tego cuda ... byc moze cos tam na zasadzie grawitacji .. ale ile? jak dokladnie? i za ile ??

a moze "Zanwca" jest dystrybutorem tego urzadzenia i interes sie nie kreci ??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2009, 01:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Czytając powyższe wypowiedzi zastanawiam się która metoda jest skuteczniejsza. We wszystkich przypadkach okres osuszania jest dosyć długi. Aquapol do 5 lat. Urządzenie jest zasilane tylko energią ziemską. Elektroosmoza posiada urządzenia zasilane prądem i okres osuszania jest nieco krótszy bo do 3 lat ale wiążą się pewne koszt z energią elektryczną. Jakoś do mnie bardziej trafia przekonanie że jednak urządzenie zasilane prądem powinno być bardziej skuteczne i co ważne jest dosyć tanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2009, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam!
Proponuję wszystkim (z doświadczenia)wykonać profesjonalną izolację przeciwwilgociową pionową a w razie konieczności poziomą. Na rynku jest kilka naprawdę dobrych firm oferujących super materiały. Myślę, że dobry wykonawca powinien obiektywnie je doradzić. A co do szybkiego osuszenia murów to POLECAM osuszenie przez osuszacze kondensacyjne + agregaty, które tłoczą suche i ciepłe powietrze w ściany i wylewki. Czas schnięcia - do trzech tygodni.
Na Podkarpaciu to jedynie robią to w Sanoku -
WWW.ISM.INTERQ.PL
Pozdrawiam i powodzenia

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2009, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Osuszanie metodą bezinwazyjną, nowoczesna technologia (bez drenażu), 100% skuteczności!!!
Ostrów Wielkopolski
Masz problem z wilgocią dzwoń: 0 697 410 371
0 609 798 352
lub pisz na adres hurninho8@op.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2010, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich najlepsze urzadzenia do osuszania murow posiada zaklad osuszania elektroosmoza www.elektroosmoza.pl mam takie urzadzenie w domu i kilku moich znajomych i jestesmy zadowoleni, jest podlaczone do pradu . BEDE CHWALIC TA FIRME WSZEDZIE BO JESTEM ZADOWOLONA JAK ROWNIEZ MOI ZNAJOMI Z TEGO CO WIEM TO JEST NAJTANSZA NA RYNKU PONIEWAZ JEST JEDYNYM DYSTRYBUTOREM . POLECAM ZAKLADAJCIE GPL-111

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2010, 18:05

Zgadzam sie: good 0 bad


1. Majster, Kierownik, Tetryk piszą o tym czego sobie nie wyobrażają, np., że coś nie działa bez podłączenia.
Tu się robi problem. Jak wyjaśnią działanie kompasu? To też pole magnetyczne (i bez wtyczki chyba): więc działa czy nie. :oops:
Jeśli ktoś szuka nowszego zjawiska i urządzenia: ostatnie prace w CERN, także w Fermilab zmierzają do wyjaśnienia zjawiska, które istnieje: ciemna energia. Zaś wyzwanie: do niczego nie podłączone, a potężne źródło energii. I wszędzie wokół nas. Energia bez podłączenia do gniazda?
Argument: ja nie rozumiem, więc to nie działa nie bardzo się sprawdza w fizyce.
2. Która metoda jest najlepsza i co z sądem w Niemczech?
Z wypowiedzi widać jasno: najlepsza jest moja.
To samo w sporze sądowym z udziałem DHBV.
Dodajmy, że jest to stowarzyszenie producentów chemii budowlanej - konkurencji innych firm zajmujących się osuszaniem. Wyrok nie jest prawomocny. Spór trwa ku radości prawników - to też warto dodać, a nie przedstawiać sprawy jako rozstrzygniętej.
Czy konkurencja wypowiada się o swoich rywalach dobrze? Jak widać na tym forum - z zasady nie.
3. Jak się mówi o skuteczności metody podcinki, to warto pamiętać o licznych przykładach realizacji zakończonych naruszeniem statyki budynku.
Jak się mówi o iniekcji- o faktycznej skuteczności tej metody (patrz badania robione swego czasu na Politechnice Wrocławskiej, a także na Uniwersytecie Wiedeńskim - prof. Balak).
Nie widzieliście nigdy mokrych budynku z charakterystycznym rzędem otworów? Zapraszam np. na wycieczkę w okolicach wrocławskiego dworca głównego. ZObaczycie ich sporo (nieskuteczne osuszanie po powodzi 1997r.).
Jaka metoda osuszania jest w końcu skuteczna: odpowiednio dobrana do cech technicznych budynku i odpowiednio wykonana.
Prawda? :roll:

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2010, 18:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Czytam, czytam i nie do końca wiem.
Co osoba to inne zdanie.
Co post, to przedstawiciel innej firmy chwalącej swój ogon.
Działa ten AQUAPOL, czy nie?
Czy ktoś to wie, bo widział (a nie bo się domyśla, bo mu powiedział znajomy, bo nie wie, jak to działa, etc.)?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2010, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Moi drodzy u mnie w domku okolice Żmigrodu od 1,5 roku jest zamontowany system AQUAPOL. Podam tylko jeden przykład podczas montażu na ścianie w jednym z punktów pomiarowych wartość startowa 8,56% a po roku 4.32% wynik mówi sam za siebie jak dla mnie to działa!!!! A chciałbym tylko nadmienić że przed podpisaniem umowy z Aquapol zawołałem do siebie inna firmę zajmująca się osuszaniem(ich urządzenia można kupić przez internet) której to przedstawiciel mierzył u mnie w domu wilgotność czujnikiem do drewna!!! Ja jestem zadowolony z systemu AQUAPOL i na pewno po całym procesie osuszania dam im swoje referencje! (oczywiście jeśli mój domek bedzie suchy) Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2010, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam to dwa lata.
Z dużymi oporami się zdecydowałem, a potem zastanawiałem - czy dobrze zrobiłem.
Osuszam mały domek jednorodzinny.
Na razie działa. Jak? Nie do końca wiem.
Ale działa.
Dużo mierzą (na początku i potem w trakcie).
Inni tego nie oferowali. Zdanie pana od iniekcji, że on przewierci i na pewno będzie dobrze mnie nie przekonało - o pomiarach wilgoci nie miał tak naprawdę pojęcia.
Najbardziej przekonał mnie jednak zapach i wygląd - to zdecydowanie się zmieniło.
A za rok powiem czy ostatecznie polecam. Na razie tak. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2010, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Było mokro. Poniemiecki dom fundament kamienny (na dole trochę otoczaków). 3 lata temu kupiłem aquapol.
Działa. I tyle.

Wcześniej próbowałem innych - to co opowiadał mi wykonawca iniekcji było w zasadzie zabawne. Ale jako inwestor nie uśmiałem się z tych głupot.

Aquapol nie osuszył piwnicy - tam napór wody ze stoku jest takie, że się nie dało- tego też nie obiecywali.

Wszystko to co powyżej - wyschło i jest OK. To zapowiadali i to zrobili.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >