Osuszanie mieszkań- co radzicie ?

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

23 kwietnia 2018, 21:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć. Poszukuję taniej metody na pozbycie się pleśni I grzyba w dudynku. Zależy mi na tym aby uniknąć robót budowlanych bo jest to dość stary obiekt. Jak się sprawdza takie rozwiązanie jak osuszanie mieszkań https://drymat.pl/oferta/osuszanie-mieszkan-i -domow/ ?

Ten post był edytowany przez bibi2 dnia: 23 kwietnia 2018, 21:09
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 czerwca 2018, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsza firma jaką znam, która się tym zajmuje- http://mermar.pl/. Osuszanie domów, mieszkań, piwnic, garaży i obiektów przemysłowych nie jest dla nich wyzwaniem, polecam. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2018, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

My revitalized time
http://arab.girls.tv.yopoint.in/?entry.alexa
pirm number teach member http

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2018, 16:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę powiedzieć, że również mogę polecić firmę www.mermar.pl bo znalazłem tam świetne usługi z zakresu specjalistycznego osuszania domów, mieszkań i budynków po zalaniach. Usługi są przeprowadzane na terenie miasta Gdańsk, Katowice i innych. Bardzo polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2018, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym wątku zauważyłem kilka bardzo dobrych wpisów. Bardzo one mi się podobają.

_________________________________________________
dekoracje imprezowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2018, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko tak na dobrą sprawę zależy od stopnia zawilgocenia, jeżeli możesz to podaj więcej szczegółów i dopiero wtedy będziemy mogli pomóc, doradzić w tej kwestii.


NovaKlima.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2019, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

na stronie sklepu Wentsystem znajduje się kalkulator doboru osuszaczy :) uzupełnij wszystkie dane, a dowiesz się jak poradzić sobie z wilgocią :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2019, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno tego typu osuszacz nie zaszkodzi, szczególnie teraz zimą w porą kiedy wobec niskich temperatur na zewnątrz musimy liczyć się z tym iż po zalaniu czy nakładaniu gładzi na ściany, będą one schły po prostu dłużej.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2019, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem bardzo dobra dyskusja jest w tym wątku.Taka dyskusja powinna być non stop wszędzie.

__________________________________________________
podsłuch sms

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2019, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem takie coś zawsze jest bardzo trudne.Tak ja uważam.

______________________________________________________
poradnia dermatologiczna lublin

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co na taras? Liczba postów: 52 Grupa: Innowacje w... Taras dobrze zabudować wiatą garażową ona może spełniać wiele funkcji. Nie tylko na samochód.
  • Oczyszczanie wody Liczba postów: 18 Grupa: Innowacje w... Dzbanki i butelki do wody z filtrami to rewelacja. Trzeba tylko pamiętać, żeby odpowiednio często wymieniać filtr. To wystarczy, żeby mieć do dyspozycji świetne...
  • Dom energooszczędny Liczba postów: 169 Grupa: Innowacje w... Który dyson oczyszczacz powietrza polecacie? Zależy mi na automatycznym trybie pracy i wysokiej wydajności. Czy ktoś z was posiada taki model i może podzielić s...
  • Hale magazynowe producent Liczba postów: 2768 Grupa: Innowacje w... Wydaje mi się ze w takich halach podstawowe elementy do suwnice, wciągarki, żurawie czy różnorodne wózki widłowe. Taki asortyment na 100% możesz znaleźć w firmi...
  • Zarządzanie pracownikami na budowie Liczba postów: 47 Grupa: Innowacje w... Sprawdź sobie funkcje Berberis. Ten system zapewnia w zasadzie wszystko. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Musicie to wszystko tylko sensownie poukładać. N...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 285

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >