Oświetlenie

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

14 stycznia 2021, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy od gustu i od tego, czy lubisz na siebie patrzeć w lustrze, czy nie. Jeśli lubisz siebie to załóż typowe teatralne - żarówki wokół lustra, albo dwie lampy z tradycyjnymi żarówkami dające na lustro światło po skosie z prawo-góra i lewo-góra.
Jeśli nie lubisz na siebie patrzeć to idź do dowolnego sklepu i poproś o lampy do łazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2021, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi w łazience oświetlenie wykonali fachowcy z firmy Anluks, teraz godzinami mogę przyglądać się temu oświetleniu, a goście nie chcą wyjść z łazienki, taki efekt udało im się osiągnąć. Wystarczy skontaktować się z fachowcami link

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2021, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi w łazience oświetlenie wykonali fachowcy z firmy Anluks, teraz godzinami mogę przyglądać się temu oświetleniu, a goście nie chcą wyjść z łazienki, taki efekt udało im się osiągnąć. Wystarczy skontaktować się z fachowcami link

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2021, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi w łazience oświetlenie wykonali fachowcy z firmy Anluks, teraz godzinami mogę przyglądać się temu oświetleniu, a goście nie chcą wyjść z łazienki, taki efekt udało im się osiągnąć. Wystarczy skontaktować się z fachowcami link

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2021, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy plafon jako główne źródło światła sprawdzi się. Takie halogeny lub diody LED będą dawać równie fajny efekt,a do tego dadzą wrażenie luksusu,to chyba lepsza opcja.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2021, 17:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy plafon jako główne źródło światła sprawdzi się. Takie halogeny lub diody LED będą dawać równie fajny efekt,a do tego dadzą wrażenie luksusu,to chyba lepsza opcja.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2021, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy plafon jako główne źródło światła sprawdzi się. Takie halogeny lub diody LED będą dawać równie fajny efekt,a do tego dadzą wrażenie luksusu,to chyba lepsza opcja.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2021, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

kup hexen - negozio 3-mmc, best 4-cmc

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2021, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

https://lubernet.ru/news/kabelnye-lotki-kakuu-rol-oni-vypoln aut-i-kakimi-byvaut-14154/

http://icatconf.org/nitka/_lotok_neperforirovannyy_ob_osoben nostyakh_primeneniya_01.htm

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2021, 18:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrym sklepem oświetleniowym, gdzie możemy kupić różnego rodzaju oświetlenie LED jest https://led-ovo.eu/. Polecam, szeroki wybór, każdy znajdzie zdecydowanie coś dla siebie. Dzieki takiemu oświetleniu zdecydowanie oszczędzamy oraz możemy zdecydowanie lepiej udekorować wnętrza

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....
  • Profile do taśm LED Liczba postów: 8 Grupa: Oświetlenie... Czy wiecie, która firma posiada w swojej ofercie kątowniki ochronne i napinacze do taśmy stalowej? Ważny jest dla mnie szeroki wybór produktów w dobrej cenie. J...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 402

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >